Wpis z mikrobloga

@NewGuy: Interes prowadzę 2 lata. Można powiedzieć, że jeszcze raczkuję ale klientów przychodzi coraz więcej. Nie posiadam lokalu w samym centrum więc jest ich na pewno mniej niż na głównej ulicy miasta. Powoli do przodu.
  • Odpowiedz
@NewGuy: Moim zdaniem nie ma nic bardziej uniwersalnego w tym momencie niż magic wandy (jeżeli chodzi o sprzęt dla kobiet). Nie posiadam oryginalnej wersji Hitachi ponieważ mój sklep ukierunkowany jest na klienta mniej zamożnego, ale zamienniki (te większe) są również fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ButtPlugFixer: Obecnie nie ma czegoś takiego jak hiszpańskie muchy. W sklepach erotycznych dostaniesz tylko suplementy diety, które niewiele mają wspólnego z seks-dopalaczami (chyba, że uda Ci się coś dostać spod lady ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wypróbowałam trochę tych "hiszpańskich much" i żadna nie zadziałała na mnie ani na koleżanki. Nie sprzedaję więc tego typu rzeczy. Moim zdaniem są to pieniądze wyrzucone w błoto.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Posiadam sklep stacjonarny i internetowy. Moim targetem są ludzie, którzy nie mogą sobie pozwolić na sprzęty za 200-300zł. Nie płacę czynszu w wysokości 10-15 tysięcy jak inni w centrum więc i ceny mam odpowiednio niższe. Jeszcze nie zaczęłam na tym zarabiać tyle ile powinnam, ale idę powoli do przodu.
  • Odpowiedz