Wpis z mikrobloga

@Wojciechovsky: brakuje jakichś 3 cm, by wygodnie trzymać kierownicę, bolą od tego plecy, a dodatkowo u mnie odzywa się złamanie obojczyka w dzieciństwie.
Jak chcesz, to mogę później zrobić fotkę z profilu, bo przejrzałem stare zdjęcia i chyba takiego nie mam. Na szczęście to rower siostry, więc tylko czasami muszę na nim jeździć:) Zamówiłem też krótszy mostek. Ciekawe, czy da to jakąś poprawę?
Ogólnie rowery crossowe mają krótkie rury poziome (a
Pobierz brachistochrona - @Wojciechovsky: brakuje jakichś 3 cm, by wygodnie trzymać kierownic...
źródło: comment_Up5ZvOIeLSAgggg99ACHeKhWHyPwjl33.jpg
@brachistochrona: No wlasnie tylko mentorzy z forum o rowerach mówią, ze to najlepsze wyjście. Albo romet i kands, bo niby firmowe rowery maja takie same albo podobne podzespoły i sa droższe bo za markę płacisz.. Dokąd Ci sięga ten rower jak stoisz? I jaka masz długość nogi od krocza do gleby? Bo jak moja wróci z pracy będzie musiała mi pomoc zmierzyć to, bo może sie okazać, ze będzie na styk..
@brachistochrona: czyli jaj sobie na 19stce nie powinienem poobijać? Może te moje 5 cm więcej pozwoli mi na normalne użytkowanie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałbym sobie wziąć tego avangarde'a ale ma hamulce tarczowe, i trochę sie cykam, ze jak sie #!$%@? albo będę musiał cos przy nich porobić to nie ogarnę, wiec muszę szukać roweru z v-brake'ami
chciałbym sobie wziąć tego avangarde


@Wojciechovsky: no to bier v3:)
ale ludki kupują tarczowe i jakoś sobie radzą. Ty też pomału mógłbyś się nauczyć serwisu. Teraz na YT znajdziesz wszystko i to po polsku.
Chyba, że rozważysz jeszcze tego rometa orkana 4 2016, bo patrząc na specyfikację jest całkiem OK, no i geometria nie jest zrąbana.
@Wojciechovsky: Zmierz sobie długośc wewnętrznej strony nogi czy jak to się tam nazywało (w google znajdziesz jak to poprawnie zrobić) i porównaj z danymi na stronie lazaro o wysokości ramy. U mnie wychodziło te kilka cm luzu i tyle faktycznie jest. Każdy ma trochę różną budowę ciała więc może masz krótsze nogi i mimo wszystko 19" bedzie za duża. Teoretycznie nie powinno tak być, ale lepiej sprawdzić