Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki! Ostatnio do mojego ojca przyszło pismo ze #strazmiejska z wezwaniem do wskazania sprawcy wykroczenia, tyle że kierowcą byłem ja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)Zaparkowałem na parkingu pod sanktuarium (adres Rakowiecka 61 #warszawa). W wezwaniu widnieje niezastosowanie się do znaku b-36, a ja stałem na oznakowanym parkingu. Co zrobić w takim przypadku? Na przeciwko jest stacja i prawdopodobnie mają kamerę skierowaną w tamtym kierunku. #prawo #policja #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro zawiniłeś to dlaczego się zastanawiasz co zrobić? Wyjaśnić sprawę i już.
Nieważne czy parkowałeś wiedząc, że można czy nie.
Nie piszę tak jako jakiś moralizator, po prostu oszczędzisz sobie i ojcu kłopotów jakie możecie mieć z czasem za olanie sprawy.
  • Odpowiedz
OdległyGóral: Tak jak napisali wyżej. Idź i wyjaśniaj. Jak pokażą zdjęcie i faktycznie twoja wina, to bierz na garba i po sprawie. Dostaniesz stówkę mandatu i tyle. A za niewskazanie kierującego dostaniesz 500 zł. Więc się nie kalkuluje.

Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • Odpowiedz