Wpis z mikrobloga

Poznański Rower Miejski - jasny gwint, jak to fatalnie funkcjonuje. W 9 na 10 przypadkach nie działa terminal, rowery mają bardzo ruchome siodełka, już nie raz zdarzyło się, że brakowało powietrza w oponie, niemal ZAWSZE mamy problemy z wyciągnięciem roweru ze stacji i muszę idiotycznie czekać z 3 minuty by go zwrócić i potem próbuję kolejny wypożyczyć i to samo!
Może dobrze by było jakby zwiększyli ceny za wynajem i wtedy również serwis by się polepszył

#nextbike #poznan #poznanskirowermiejski
  • 9
No dokładnie, nie wspominając już o tym że na infolini można wisieć pół dnia jak dzwonisz że znowu "nie oddało" i ci hajs nalicza, mimo że dźwiękowe potwierdzenie było i rower został zapięty w stacji.
@SiDi: Miałam to samo. W dodatku jeździ to tak wolno, ciężkie, skręcać się nie da. Myślałam, że będę szybciej w pracy, a ja się jeszcze spóźniłam. Już lepiej chyba kupić jakiś rower na Starej Rzeźni i nie martwić się, że np. nie chwyci zamek
@prawdziwek: jak anulować, jeśli rower nie został wypoęty z elektrozamka? Klikając w apce "zwrot" pojawia się komunikat: "wprowadź rower do elektrozamka!"

@SiDi: popieram w 100%. Dzisiaj też nie dałem rady wypiąć roweru, potem 8 min na infolinii aż ktoś odbierze... W końcu wróciłem się po swój bicykl
@SiDi: ja mam podobne uczucia. Poza tym na apce wybieram rower i okazuje się, że coś rozdeszczone i nie da się jechać (opona,siodełko,błotnik) @prawdziwek: ja używam apki i też nie działo to pięknie chce szybko zabrać rower i przez 3 min mam komunikat, że wypożyczony. Dopiero po tym czasie nagle rower się zwalnia
@SiDi: W dodatku kradną pieniądze z konta jednocześnie pokazując różne stany w systemie oraz w sms. Polecam ich kontrolować bo kasa sama ucieka! Na chwile obecną mają nieco ponad 200k kary w Poznaniu do zapłacenia.