Wpis z mikrobloga

#kinguin #gry

Kupujecie gry z VATem czy bez? Bo z jednej strony szansa, że ktoś to sprawdza jest niska a z drugiej #!$%@? polskiej skarbówki to ryzykowna gra. Bo jakiegoś maluczkiego zmiażdżą bezlitośnie jak tylko będą go mieli za co złapać.
  • 14
  • Odpowiedz
jak to sprawdzą te biurwy ze skarbówki? Szanse są na to nikłe


@ZmutowanaFrytkownica: No nie wiem jak to mogą sprawdzić, ale znając pomysłowość naszego kraju w dziedzinie zdzierania z ludzi skóry to nie mogę się czuć w pełni bezpieczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
już to widzę jak szukają haka na mirka, bo kupił gry na g2a czy kinguinem bez vatu, grube przestępstwo xD


@ZmutowanaFrytkownica: No właśnie oni za takie gówna ścigają z największą bezwzględnością i z całą mocą prawa. Jakbyś #!$%@?ł 300 mln zł na karuzeli VAT, to wtedy ci nic nie zrobią bo znasz odpowiednich ludzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Z szacunku do swojego panstwa place VAT


@Haraj: No właśnie. Pytanie brzmi - czy firma której ten VAT zapłaciłeś oddaje państwu ten VAT, czy robi państwo w #!$%@? i nie płaci go wcale a ty dajesz jakiejś złodziejskiej #!$%@? dodatkowe fundusze. Bo jakbym wiedział, że na pewno go płacą, to bym nie miał wątpliwości i też płacił. Dura lex sed lex. Ale ja podejrzewam, że jakiś krętacki #!$%@? tego VATu nie
  • Odpowiedz
@Haraj: No ja się nie czuję lepiej, bo wiem że jakiś wieprz rechocze z powodu mojej uczciwości i kupi sobie za to potem nowe Ferrari.
  • Odpowiedz
@Khaine:
Rownie dobrze mozesz dzieki temu wspomoc swoje panstwo
Noi VAT to nie taka wielka suma w przypadku kupowania keyow to jakies max 20 zloty
  • Odpowiedz
Rownie dobrze mozesz dzieki temu wspomoc swoje panstwo


@Haraj: Albo oszusta z Rosji. Chcę wiedzieć czy VAT jest odprowadzany, bo jak nie to przecież nie będę go płacił.
  • Odpowiedz