Wpis z mikrobloga

No i skończyłem podstawkę #wiedzmin3, zostały mi jeszcze dodatki. Niby całkiem miło spędzone 100 godzin, ale nie żeby jakoś mnie porwało. Nie wiem, może się starzeję czy coś. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jednak nadal uważam że jedynka była najlepszą częścią serii i mimo że przeszedłem ją już dwa razy to mam ochotę na kolejny. Do trójki już raczej nie wrócę.



#gry
  • 5
Wiedźmin 1 > Wiedźmin 3 > długo nic > Wiedźmin 2


@wuut: grałem tylko w W1 (trzykrotnie, po jednym dla każdej opcji) i W2 (na razie tylko raz, po stronie ludzi; skuszę się pewnie i na stronę Wiewiórek) i też mam odczucie, że jeżeli chodzi o sposób rozgrywki, sterowanie i przyjemność z gry jedynkę i dwójkę dzieli przepaść. Nawet bardziej komiksowa grafika jedynki bardziej mi pasi od tej niby-wypasionej dwójki.

Dwójka
@haes82: w jedynce pomimo że wiele osób narzeka, to mi sterowanie się bardzo podobało. ale przede wszystkim przedstawiana historia była jakaś taka wciągająca, stale byłem ciekaw co będzie dalej. w trójce historia też jakaś zła nie była, ale w wielu miejscach miałem wrażenie że jest naciągana, w innych było tego tyle że zaczynało się mieszać i ciężko było nadążyć co, gdzie, jak. oczywiście, były fajne momenty, niektóre questy wręcz zaskakiwały, no
@wuut: @Flake: Dla mnie trójka jest najlepsza ze względu na to, że pojawiają się w końcu takie postacie jak Yen, czy Ciri, główny wątek bardzo wciągający i ciekawy, mimo, że nie jest do końca zgodny z książkami.
Skala ocen u mnie wygląda tak:
Wiedźmin 3 podstawa = Serca z kamienia > Krew i Wino > Wiedźmin 1 > Wiedźmin 2 (jakimś cudem udało im się utracić cały klimat wiedźmina i