Wpis z mikrobloga

#diablo3 #gry

Kupiłem tą grę ze względu na nostalgię i kurde na singlu normalnie przy niej zasypiam :O
Zanim doszedłem do diablo to minęły chyba trzy dni.... bo po godzinie-dwóch grania prawie kimałem w fotelu....

Blizzard ty kutwo wtf ?

Może granie po sieci będzie bardziej emocjonujące ?
może @Krx_S będzie chętny ? xD - już mniej więcej się ogarnąłem z tematem

ale innych też zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_WmXLBRlPG0FfYE05iqoWOamtBrYsi6bg.jpg
  • 29
@shadowsof2: > Masz Path of Exile za darmo, a grasz w D3. Toć to chodzące meme ;p

Kupiłem grę ze względu na nostalgię - udało mi się za niecałe 90 zł z dodatkiem :)
ale to jest normalnie masakra - jak wziąłem sobie itemów z regeneracją zdrowia to diablo nie był ŻADNYM przeciwnikiem :/ hp nawet mi do połowy nie spadło a potki nie użyłem ANI RAZU - i weź tu
@nofink: Zakładam że na wyższych poziomach trudności jest nieco lepiej bo trzeba się bardziej starać - w dwójce nawet na zwykłym poziomie trudności zanim doszedłem do diabeła to zginałem kilka razy - a tu ? ANI KURNA JEDNEGO ZGONU - tylko się idzie do przodu i klika na kolejnych przeciwników - pierwszych bossów to mi rozwalali pomocnicy: najemnik i mistyczny sojusznik.... później znalazłem buty które dodają drugiego mistycznego sojusznika i było
@Zero_Gravity: > jak grasz na najniższym poziomie trudności, to czemu się dziwisz, że pokonanie bossa jest arcyłatwe :D

no właśnie to mnie tak odrzuca od gry - w dwójce nawet na najniższym trzeba było się cały czas pilnować - i to sprawiało że grę przechodziło się bez nudy - poziom podstawowy w dwójce jest chyba dla ludzi z trzecim chromosomem :/ no ale jak już go wziąłem to trzeba skończyć żeby
@blogger: no taka prawda, po 70 lvlu siedzisz i farmisz legendy/sety i tryhardujesz zeby przejsc podziemia w jak najkrotszym czasie, ja przesiadlem sie na poe, duzo fajniejsza gierka
@blogger: też kupiłem D3 za 90zl z dodatkiem i tez miałem te same przemyślenia. Zebrałem set, dotarłem do wysokiej udręki i przestało mi się chcieć farmić itemy lepsze o pare punktow zdrowia wiecej albo statystyk :P nuuuuda. lepsze te PoE i darmowe.
@Chytrylis: brakuje w niej jakiejś rzeczy która by przyciągała na dłużej - nie wiem tylko co to jest, czy wyższy poziom trudności na starcie czy może bardziej smaczków w postaci nietypowych dropów na samym początku ? wiem że później są ale gdyby coś takiego było na początku gry to każdy by grał dalej żeby dowiedzieć się do czego to służy - tak jak noga Wirta w dwójce :)
@Izaro: > a to nie jest tak że od początku gry można wybrać większy poziom trudności?

niby tak - ale nauczony poziomem z dwójki myślałem że nie będzie się dało grać bo będzie za trudny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krx_S: mi to pasuje :)
póki co gram mniszką - diablo już ubiłem i dzisiaj pewnie ubiję Maltaela - jak nie zemrę z nudów xD

ale zacząłbym sobie grę ina postacią - może czarownikiem ? :)
@blogger: Daj sobie spokój z d3 kupa jak cholera, nuda, nudę, nudą pogania () Odpal sobie poe i już, jak chcesz grać w prawdziwe diablo 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jedyny plus d3 to możliwość grania we 2 na konsolach, ale nawet to nie dało rady przezwyciężyć wszechobecnej nudy.