Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

TL;DR: Robię mini aplikację służącą do oceny taksówek, co sądzicie?

Po ostatnim strajku złotów stwierdziłem, że przecież taksówkarze tak na prawdę nigdy nie oszukują na trasie, zawsze wydają paragony i jeżdżą czystymi i zadbanymi samochodami, a wszyscy którzy mówią inaczej to tylko pomówienia sieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamysł jest prosty: logowanie przez facebooka, wyszukiwanie taksówek po numerze bocznym + mieście, możliwość dodania opinii w kilku kategoriach (na chwilę obecną myślałem o: cena, sposób prowadzenia, stan samochodu). Dla niezalogowanych możliwość jedynie przeglądania opinii. Idea jest taka, że skoro taksówkarze nie chcą mieć aplikacji na takim poziomie jak Uber, to ktoś inny zrobi te aplikacje za nich, czy tego chcą czy nie ;)

Czy wykopki są zainteresowane korzystaniem z takiego potworka? Jeśli tak, to czy znajdą się chętni do testowania?

#taxi #uber #chwalesie #warszawa #poznan #wroclaw #heheszki #taxiranking
samu - Cześć Mirki!

TL;DR: Robię mini aplikację służącą do oceny taksówek, co sądz...

źródło: comment_hvAE1KYXTFO3JfghMrDnwwJCJIjMXqrP.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@noniewiem: Nie chce mi się bawić w potwierdzenia. Jak już, to zrobię mechanizm zgłoszenia nadużyć - w takiej sytuacji poproszę ewentualnie o dowód zapłaty. Ale nie zamierzam się tym zbytnio przejmować. Poza tym - mi osobiście bardzo często się zdarzało, że taksówkarz nie chciał wydać paragonu. Na potwierdzenie opinii o tym, że nie dostałeś paragonu mam od Ciebie wymagać paragonu? :)
  • Odpowiedz
@mihix: Zastanowię się nad logowaniem przez g+. W każdym razie ten aspekt chcę oddelegować gdzie indziej, a czy Ci się to podoba czy nie, facebook jest najpopularniejszym portalem, który udostępnia oauth.
  • Odpowiedz
@samu mi również tak się zdarzało. Ale sam widzisz jak korporacje "walczą" z uberem. Z niezrzeszonymi mogą "konkurować" podobnie. Jak paragonu nie daje to od razu świadczyć może o wątpliwości jego uczciwości.
  • Odpowiedz