Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, powiedzcie czy to ja jestem jaki nienormalny, czy o co chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Miałem iść z dziewczyną do klubu w piątek, ale musiałem zostać dłużej w domu i nie zdążyłem wrócić do miasta w którym studiujemy i pracujemy. Poszła więc z koleżankami. Wróciły dopiero przed 6 rano, ale to normalne skoro dobrze się bawiły. Zdawałem sobie sprawę, że może tańczyć z jakimiś typami, więc nie chciałem dopytywać o szczegóły, bo zazdrość u mnie motzno i nie chciałem powodować jej wybuchu. Postanowiła jednak sama się pochwalić z iloma facetami tańczyła (niby około 30), jacy byli przystojni i w ogóle, a tańczyli tez #!$%@?ście. No i dla mnie jest to mimo wszystko średnio normalne, że pozwalała mimo wszystko na dość bliski kontakt (mowa o tańcu) i to z tyloma osobami jednego wieczora. Powiedziałem jej to, gdy zaczęła się tym chwalić, a ta że robię problem z nie wiadomo czego.
Dziewczyna mega wierząca, oboje zdecydowaliśmy się na czystość przed ślubem (zgodziłem się na to, też jestem wierzący i nie mam z tym problemu, choć mam troche inny stosunek do fizyczności i bliskości), ale poczułem się dziwnie i głupio po tym... Tym bardziej, że powiedziałem jej kiedyś, że miałem ogromny problem z zazdrością w innym związku, a ona takim zachowaniem (i przede wszystkim gadaniem o tym) daje mi powody do takich zachowań. Myślałem, że to pokonałem bo pracowałem wiele nad sobą (przestałem być zaborczy jak kiedyś, nie miałem nawet problemu by tam poszła beze mnie), ale dzisiaj wróciło to do mnie ponownie...
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 57
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: w którym momencie op wspomina ze nie rucha ?
@AnonimoweMirkoWyznania: dziewczyna #!$%@? i tyle. Chciała szpileczki ci włożyć, eh zobacz jaka rozchwytywana jestem wez się wiecej staraj bo ja mam kandydatów od cholery, zobacz z iloma tanczyłam i Cię nie zdradziłam, doceń to a byłam po 2 drinkach, wtedy już można .
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: przepraszam już zauważyłem, wygląda na to ze zarzutka albo op jest beta bankomatem a rucha ktoś inny.

@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie tam ją napalency bydlakami smerali przez spodnie a ona się cieszyła a Ty czekasz do slubu iks de. Pozdro zią. Zarzutka czy nie to doceniam, o taką niedziele walczyłem.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Wg katolików (ale nie takich niedzielnych, co na studiach #!$%@?ą się na lewo i prawo w akademiku, a później idą do Komunii w niedzielę) seks przed ślubem jest złem i nie jest "czysty", jest tak jak piszesz "brudny". Jak ktoś nie jest wierzący to i tak tego nie zrozumie albo nie będzie nawet próbował zrozumieć, co na jedno wychodzi. A co do tej laski, o której pisze OP to
  • Odpowiedz
"oboje zdecydowaliśmy się na czystość przed ślubem (zgodziłem się na to, też jestem wierzący i nie mam z tym problemu"
@AnonimoweMirkoWyznania: xD dobre te zarzutki, a jesli nie to na 100% ktos ją tam wybolcował, dlatego Ci o tym powiedziala zebys byl zazdrosny i potem mial wyrzuty ze ona taka swieta a Ty robisz z igly widly xd
  • Odpowiedz