Wpis z mikrobloga

@breskali: Poza chęcią namalowania #!$%@?, przypomnij sobie jak grubas traktował Sebę przez ostatnie tygodnie...

Nie szanował go, traktował jak niewolnika: "Seba przesuń się", "Seba złaź", "Seba skocz po zapojkę", "Seba to, Seba tamto". Nie przypominam sobie, by arogancki grubas tak samo traktował np. Arsena czy Radka...

Obwiniał go o wszystko: o to, że rzucił petardą w dzień, że nie przyszedł kilka razy na streama, że kilka razy poszedł do Łobody (jakby
@breskali: Nie wiem, ja oglądam Magicala od początku remontu, ale nieregularnie. To chyba jacyś jego znajomi. Arsen pojawił się na kilku streamach, Radek tak samo.

@Linuksiarz1: Dzięki. Jeden normalny :)
Reakcja Seby była zbyt emocjonalna (nie wiem z jakiego powodu, alkohol? dragi?), ale jej przyczyna to nie "tylko chęć namalowania Sebie #!$%@?". Seba traktował Daniela jak kumpla z którym razem "wariują do kamery", a grubas na każdym kroku nim pomiatał...
@vegeciak: Arsen to jego dalsza rodzina. Uwagi mu nie zwróci, bo się go zwyczajnie boi - typek po jednym piwie potrafi tak się odpalić, że z każdym szuka zaczepki i jest zdolny #!$%@?ć za nic. Typowy osiedlowy dres z ujemnym IQ, najgorszy typ człowieka.
@ron-rosenberg: A o co płakał przypomnisz? Nie wytrzymał emocjonalnie i wyrzucił z siebie wszystko. Jeden #!$%@?łby i poszedł w #!$%@?, a drugi wyżaliłby się, bo jest taki a nie inny. Bycie wrażliwym czy może trafniej emocjonalnym nie jest niczym złym. Daniel gdyby był kumaty to załagodziłby sytuację, ale on jest na to za głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)