Wpis z mikrobloga

Mój Oenplus One oszalał. Nie działa mi internet mobilny tylko Facebook. Czy to przez przeglądarkę czy przez aplikację. Zrobiłem ustawienia fabrycznej, wgrałem 2 różne romy, 3 karty sim i dalej nie działa nic oprócz Facebooka. Miał tak ktoś?
#android #oneplus #oneplusone
  • 14
  • Odpowiedz
@NH35: nie działa mi internet mobilny. Jedynie wczytuje się facebook przez przeglądarkę i aplikację. Messenger też działa. Mam w sumie ikonke h+ ale z iksem przy zasięgu.
  • Odpowiedz
@yeapUwin: nie #!$%@?łem limitu. :)
@NH35: wczesniej wsio dzialalo. Pare dni temu sie to zaczelo. Sprawdzilem na ajfonie dziala bez problemu.
@houk: sim dziala w ajfonie. Z tej samej sieci karta tez u mnie dziala tylko fejsbuk. 3 romy przetestowane i efekt taki sam. Juz nie mam pomyslu o co kaman.
  • Odpowiedz
@Zawod_Syn: to samo u mnie w oneplus 3
Korzystałem ostatnio głównie z wifi i dzisiaj zauważyłem że internet mobilny nie działa. Dwa dni temu aktualizował się, może od tego. Miałeś ostatnio jakąś aktualizacje?
  • Odpowiedz
Mam oficjalny rom. Pisałem właśnie na chacie oneplus i jestem na jutro umówiony na sprawdzanie telefonu. Mam coś pobrać i zdalnie będą patrzeć co i jak :)
  • Odpowiedz
@Zawod_Syn: Odmówiłem jutrzejszą sesje z technikiem oneplus. Przyczyna okazała się bardzo prosta. Play nie pobrał sobie kasy za pakiet unlimited za kolejny okres rozliczeniowy. Po prostu zmienił mi taryfę na normalną i włączył jakiś bezpieczny internet czy coś w tym stylu. Aktywowałem ofertę od nowa i wszystko ok. Awaria zbiegłą się z aktualizacją oprogramowania i zbyt prostolinijnie pomyślałem :D
  • Odpowiedz