Wpis z mikrobloga

@Yossarian82: @Corgan95: swojego czasu regularnie grali w Polsce, więc okazji nie brakowało :P

Mimo wszystko - grubo, że będą w Cieszanowie. Sam bym chętnie ich znowu zobaczył, ale na razie nie zapowiada się taka okazja.
  • Odpowiedz
@Yossarian82: no generalnie to spore zadupie jest, komunikacja masakryczna, bez własnego auta nie będzie łatwo. :D

@kontra: no właśnie wiem, ale jakoś zawsze mi umykali... Nawet teraz mam dylemat, bo dzień później w Warszawie gra Opeth z Sólstafir i Riverside... Choć ci ostatni będą też w Cieszanowie przed Therionem, to trochę ułatwia wybór. :D
  • Odpowiedz
@Corgan95: nie jest tak źle, można dojechać pociągiem do Lubaczowa, a do samego Cieszanowa PKSem. Autem z południa Polski jedzie się A4 do Jarosławia, a stamtąd ok. 40 km nie najgorszymi drogami do Cieszanowa :)

Sam festiwal polecam przeogromnie, byłem już chyba z 8 razy :)
  • Odpowiedz
@fordomaniak: w tamtym roku mnie nie było, więc mogłem trochę zapomnieć drogę. Ale z tego co pamiętam, to da się ciągle jechać te 70-80, więc tragedii nie ma. Raz jak wracałem to dostałem nawet mandat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wcześniejsze CRFy też zaczynały się w czwartek, wtedy koncerty są tylko na małej scenie na polu namiotowym. Wykopiwo na pewno raz się odbyło, byłem mocno zrobiony wtedy, ale
  • Odpowiedz