Wpis z mikrobloga

Wołam wszystkich mireczków spod tagu #bukmacherka, głównie tych grających za więcej niż drobniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siedzi się już w biznesie X lat i raz do roku przychodzi taki dzień, w którym dzięki wiedzy, doświadczeniu i źródłom z pierwszej ręki można się potężnie obłowić. Tym razem, jako że sam zdążyłem już zagrać i to po odrobinę bardziej atrakcyjnych kursach, chciałbym się podzielić swoją wiedzą z paroma zaufanymi mirkami (przy większej liczbie osób i masówce zakład bankowo wycofają). Jest to bardzo niewielkie AKO z dwóch zdarzeń, ale zagrane za odpowiednią stawkę daje w zasadzie pewny zarobek. Szanse na powodzenie oceniam na 99%. 100% nie daję tylko ze względu na to, że zaraz mirki zjadłyby mnie i zakrzyczały, że nie ma pewnych zdarzeń xD Jedyny warunek to konto na unibet bądź betsson. No to.. kto pierwszy ten lepszy xD Dysponuję również bardzo atrakcyjnym kursem którego szanse powodzenia szacuję na jakieś 80% - co do tego też możemy się dogadać. Do niczego nie namawiam, ale jeśli ktoś chce sobie zagrać pod limity i zebrać darmowe kilka stów, choćby dołożyć do wakacji, zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bukmacherka #pieniadzelezacenaulicy
  • 4