Wpis z mikrobloga

Witam ponownie tagi #tfwnogf #stulejacontent #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciągle narzekacie że nie umiecie poderwać dziewczyny, że znacie jakąś w szkole/pracy i nie wiecie jak się z nią umówić, że piszecie do jakiejś przez net i nie wiecie co dalej, czy nawet że już się z jakąs umówiliście ale nie wiecie jak się zachować na randce, nie mówiąc już o ogromnej ilości komentarzy że podejście do obcej dziewczyny na mieście to niemożliwa sprawa.

Tak jakby ten brak dziewczyny to był Wasz największy problem, a zdobycie jakiejś to byłoby rozwiązanie. To dziś z innej strony na to spójrzmy.
Spójrz na to tak - czy Ty jesteś w ogóle gotowy by podrywać dziewczyny? Spójrz na ludzi którzy zdobywają najfajniejsze dziewczyny - czy oni ciągle siedzieli w domu , narzekali i nagle jakaś piękna dziewczyna sama się pojawiła w ich życiu? Nie, oni ciężko pracują nad sobą. Nad swoim zachowaniem, nad swoim wyglądem, nad swoimi osiągnięciami, nad swoimi pasjami, nad pewnością siebie, nad tym wszystkim co powoduje że stają się dynamicznymi samcami alfa. Myślisz że oni się z tym rodzą? Może 1%. Reszta ciężko nad sobą pracuje. Ile to jest takich przypadków że taki "cipeusz" najnudniejszy w klasie gdy był nastolatkiem, w pewnym wieku bierze się za siebie i staje się dynamicznym samcem alfa? Mnóstwo jest takich ludzi.

Czy Ty myślisz, że dziewczyna nagle odmieni Twoje życie? Zanim się weźmiesz za szukanie tej jedynej, dla której chcesz być białym rycerzem, wielbić ją niczym królową i na tym opierać swoje szczęście, zastanów się nad jedną sprawą:
Czy nie lepiej najpierw zacząć od zmieniania swojego życia dla siebie? Nie dla kogoś, nie by kogoś zdobyć, a dla siebie i po to, żeby stać się pewniejszym siebie dynamiczniejszym lepszym facetem. Korzyści z bycia takim facetem - mnóstwo. Wady - żadne.
Może olej te wszystkie dziewczyny, przestań się nastawiać że one Ci przyniosą szczęście a sam o to szczęście zadbaj. Wyłącz internet, wyjdz do ludzi i zobacz jak żyją pewni siebie samce alfa, młode wilki, faceci którzy mogą wszystko. Jak tak będziesz żył, to wtedy inaczej zaczniesz patrzeć na kobiety, a one na Ciebie.

Zadbaj o męski wygląd, męskie hobby, męskie zachowanie, męskie zajęcia, męską mowę ciała.
A jak to już wszystko zrobisz, to w jakąś sobotnią noc po powrocie z siłowni, na jakimś spocie samochodowym, będziesz otoczony fajnymi dziewczynami i facetami którzy będą Cię traktować jak równorzędnego samca do rozmowy o dobrych samochodach, a nie takiego cipeusza jak w tym momencie Twojego życia Cię traktują.
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aardwolf: Właśnie dla takich jak Ty piszę wywód, coś w stylu logicznego ciągu rozumowania. Powstrzymuję się od dawania jakichkolwiek porad, bo uważam, że nie tędy droga. Porady na tym tagu są codziennie, jak groch o ścianę.
  • Odpowiedz
pisałeś o "kursy tańca, szybkie randki, spotkania Couchsurfingu itd." dlatego myślałem że te wydarzenia uznawałeś za jakieś małe sukcesiki


@Jokker: to było tylko narzędzie mające doprowadzić do celu - seksu.
Nie doprowadziły.
  • Odpowiedz
dajesz jakies #!$%@? gowno rady myslac do tego, ze komus moga pomoc. Nie, nie moga. Jedyna nadzieja dla przegrywa jest cud, ze poznaja kogos w internecie


@wyjde_z_przegrywu: Ale - jeżeli nie zrobią porządku ze sobą, ze swoim nastawieniem, zachowaniem, podejściem, itp - to samo to że z kimś się umówią im nic nie da. Wylądują w friendzone. Dlatego zawsze radzę ćwiczyć te interakcje z kobietami, że jak już przyjdzie moment
  • Odpowiedz
Porady na tym tagu są codziennie, jak groch o ścianę.


@RGB_XYZ: Moje porady zacząłem 3 miesiące temu, widząc efekty a właściwie ich brak - skasowałem konto:) ale teraz wróciłem... znowu piszę porady.. ale mam też trochę inny w tym cel.. no cóż, na razie piszę, zobaczymy jak długo...
  • Odpowiedz
wyciagasz wnioski z przeslanek, ktore sam wymysliles.


@wyjde_z_przegrywu: Wyciągam wnioski z tego, co sam przeżyłem:) jako przegryw... teraz się czuję jak alfa - nie we wszystkich kwestiach życia, w niektórych jeszcze mam sporo do poprawy, ale w tym w czym się czuję alfą to doradzam bo sam to przeszedłem.
  • Odpowiedz
@TaoHosts: jest wrecz przeciwnie, normictwo #!$%@? to, ze sa malego rozumu niewolnikami, dlatego biernie podazaja za prymitywnymi trendami nie patrzac jak jest to zalosne. Staraja sie nawet nadac swoim zalosnym zachowaniom jakis rodzaj powagi, czegos co powinno budzic respekt. Robia to za pomoca slow, i prymitywizm zwany podrywem nazywaja zdobywaniem, nie potrafia sie pogodzic, ze sa wylacznie petentami, a nie zdobywcami.
  • Odpowiedz
Brzydcy dzis maja #!$%@? bo sa skazani na prowadzenid marnego i nudnego zycia nawet jezeli sa calkiem spoko ludzmi.

@Mala_Mycha i temat w zasadzie wyczerpany ;-)

@TaoHosts normictwo w skrocie bardzo dobrze opisal OP:

Zadbaj o męski wygląd, męskie hobby, męskie zachowanie, męskie zajęcia, męską
  • Odpowiedz
@Jokker: a ja sie zgodze dla odmiany.

A nawet dodam, ze jak juz sie wezmiecie za rozwijanie siebie, znajdziecie pasje w zyciu i swoje miejsce na swiecie, to sie #!$%@? okaze, ze te mityczne dziewczyny wam sa do niczego nie potrzebne (chyba ze ktos ma cisnienie na dzieci), bo szczescie zbuduje sam sobie.
  • Odpowiedz
@Mala_Mycha: cala rewolucja seksualna to uposledzone dziecko mysli lewicowej. Ale licze, ze w koncu sie obudza i zrozumieja, ze trzeba calkowicie zniszczyc cala idee podrywu (glowne zrodlo mizoginii) etc i wprowadzic zwiazki inicjowane przez panstwo. A co do wygladu to #!$%@? z tego, ze brzydki nie jestem, te minimalne 180cm mam, skoro nie mam zamiaru pajacowac. To rozowe nie musza nic robic, i to wcale nie najladniejsze, ale praktycznie kazda
  • Odpowiedz