Wpis z mikrobloga

@Bitbay Czy prace serwisowe automatycznie usuwają wszystkie bidy i aski? Imo powinny. Byłoby bardzo niemiło, gdyby giełda wróciła online za kilka godzin, jakieś kursy zmieniły się w tym czasie radykalnie na niekorzyść i nie zdążyłbym zdjąć ofert przed atakiem armii botów ( ͡º ͜ʖ͡º)
#bitcoin #bitbay
  • 7
  • Odpowiedz
@Regis86: Z racji niespodziewanego (nie widziałem żadnego info) odcięcia dostępu do serwisu? Co jest niejasne w moim pierwszym poście? Serwis padł być może na kilka godzin, kurs może poszybować lub zlecieć, a nie każdy ma postawionego bota, by sprawdzał dostęp i korygował zlecenia. Oczywiście, jest druga strona medalu - komuś zdjęcie zlecenia może zaszkodzić. Więc pytam po prostu, jaka jest procedura i, ewentualnie, co mogę robić poza sprawdzaniem dostępu co
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: No więc moja odpowiedź brzmi - nie widzę powodu, dla którego giełda miałaby coś takiego robić, bo nie jest to rozwiązanie "standardowe", a również może komuś zaszkodzić. Generalnie zlecenie to zlecenie - jak zlecisz przelew w banku w sobotę, żeby poszedł w poniedziałek, a w sobotę jest przerwa w dostępie bo robią modernizację serwisu, to przecież Ci tego przelewu nie anulują :-)
  • Odpowiedz