Wpis z mikrobloga

nie kupujcie nigdy Diego Costy w fifie 17 (86ovrl), bo to jest taki straszny kwas i w 20 meczach zdobył mi tylko parę bramek i to w dodatku z karnych czy z główki z rożnego. Drogi, powolny, słabo drybluję, Kante go odpycha na lajcie, a strzela jak #!$%@? kapciem w okno więc nie polecam tego grajka, bo pad lądował za oknem już prawie więc go sprzedaję i zamiast takich pajaców polecam kupować sprawdzonych zawodników np. Remy, Vardy itd.
#fut #fifa17 #diegocosta #napastnik ##!$%@? #fifatogowno
  • 5
  • Odpowiedz
@Feels_good_man: Grałem Diego dawno temu, gdzieś tak w listopadzie. Oczywiście miał dwóch skrzydłowych a on jako typowy killer. Nieźle mi się nim grało, więc mam odmienne zdanie. Dużo zależy jaki masz styl gry. Do dużej ilości podań on się średnio nadaje, jako samotny napastnik daje radę, ale bez pojedynków 1 vs 1.
  • Odpowiedz
Obecnie kupiłem za hajs z Diego Costy i dołożone coinsy IF Michy Batshuayi (84) polecam, pograłem pare meczy i pewnie jeszcze nim pogram bo po wczorajszym dniu nie ma mowy dzisiaj żebym ruszał dupska z kanapy więc jeszcze nim pogram a póki co spisuje się świetnie. Odnośnie Diego Costy to u mnie spisywał się fatalnie, ponieważ nie pasował do stylu gry mojej drużyny i obok szybkiego technicznego i zwinnego Mahreza, oraz IFa
  • Odpowiedz