Wpis z mikrobloga

Drodzy, w związku z nadchodzącą V edycją "Wykopowa Gra w Zajęcia i Wyzwania" kilka istotnych zmian:

1. Od teraz jeżeli chcesz być wołany musisz wpisać się na listę: https://mirkolisty.pvu.pl/list/x1PcozwvoYgGCvuv
- wystarczy, że klikniesz "dołącz".

2. Udostępniłem regulamin zabawy, prośba o zapoznanie się: kliknij tutaj...

3. Co powiecie na temat kubków z napisem?. Zawsze można dla uczestników jakiś konkurs zorganizować :)

#mirkowyzwanie #mirkozajecie
FHA96 - Drodzy, w związku z nadchodzącą V edycją "Wykopowa Gra w Zajęcia i Wyzwania" ...

źródło: comment_FNNRnGSOHSTkduxZk4fFFU5B4rpuKVLy.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@FHA96: no myślę trochę krótki, szczególnie jak się zadanie dostanie w weekend powiedzmy w sobotę, a normalnie się pracuje w tygodniu to nie bardzo jest czas zrobić coś konkretnego bo można w ten weekend nie mieć czasu a kolejny jest już po czasie :) Ja przykładowo dostałem zadanie w sobotę 2 minuty po północy, miałem się do kogoś uśmiechnąć albo uszyć poduszkę, a że miałem wesele w ten weekend to mimo
  • Odpowiedz
@FHA96: tak jak @Harold napisał - czasami faktycznie mało czasu jest na wykonanie zadania. Patrząc po tym co inni dostają przychodzi myśl "jeśli dostane podobne to spoko, wykonam w tydzień", a gdy zostanie nam wylosowane coś innego to faktycznie bywa problem z realizacją. A może by wprowadzić jakiś ranking ogólny uczestników którzy biorą udział za każde wykonanie zadanie w terminie 7d +2 pkt, za każdego w ciągu 14d +1 pkt.. Wiadomo,
  • Odpowiedz
@TyrionKanister: co do terminu, na razie pozostaje 7 dni, regulaminu nie zmieniam. Jeżeli macie problem z wyrobieniem się w 7 dni, to piszecie do mnie wiadomość prywatną a termin przedłużę - zresztą i tak tego nie sprawdzam.

A może by wprowadzić jakiś ranking ogólny uczestników którzy biorą udział za każde wykonanie zadanie w terminie 7d +2 pkt, za każdego w ciągu 14d +1 pkt..


za dużo roboty i jak dla mnie
  • Odpowiedz