Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: Zgłosiłem oczywistą manipulację głosami. Mod przyznał rację, post jak wisiał tak wisi, znalezisko jak jest tak było. Użytkownik jak jest tak dalej jest.
Zgłosiłem dwa rózne posty z brakującym tym samym tagiem. W jednym poprawili, w drugim odrzucili.
To jest #!$%@?...
  • Odpowiedz
ostatnio zmieniłem kompletnie zdanie o moderacji


@Mald: do tego wystarczy jakikolwiek kontakt z nimi, nie bez powodu oddelegowali @a__s do latania po wykopie i łagodzenia oraz tłumaczenia bzur popełnianych przez moderację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: Też tak myślałem kumplu, ale ostatnio miałem z nią kontakt i oddelegowała mnie do kontaktu wykopowego bo moderami zajmuje się niejaki Marcin który prawdopodobnie nawet nie ma tutaj konta, a jak ma to siedzi konkretnie ukryty.
Miałem z nim kontakt dwa razy, na jedno nie odpowiedział, na to odnośnie tagów a mimo to dostałem na mail pytanie czy odpowiedź była zadowalająca a w drugim przypadku dostałem odpowiedź na dwóch typowych
  • Odpowiedz
@Mald: mi się wydaje że napieprzają losowe przyciski, bardzo żadko się zastanawiając. Jakby kolejno x osób raportowało jakąś osobę za multi to pewnie za którymś razem by siadło.
  • Odpowiedz