Wpis z mikrobloga

Na 10 ml bazy:
TPA orange-mandarin 0.7ml
TPA creme de menthe 0.5ml
leżakuje sobie od weekendu w ciemnym miejscu. To chyba najlepszy mix jaki do tej pory zrobiłem - w końcu znalazłem dobrą miętę do mixów, taką, która nie smakuje jak krople żołądkowe. Jak wyparuje to testuje podobny mix ale ze strawberry ripe.

#epapierosy
  • 16
@Noct: jak będe kupował aromaty to spróbuje, bo te kremowo-owocowe mixy mnie męczą, sama mięta też, a to może być dobra alternatywa.
Póki co pale maxx blend i mieta mix od INW i mimo, ze za tytoniowkami nie przepadalem to bardzo przyjemnie sie pali.
@typowy_lobuz: polecali mi sour cream i jakieś tam inne mleczne magie od tpa, ale jakoś nie chcę próbować - stoję na owocowych czasami z dodatkiem mięty. Tytoniowej raz spróbowałem, jakieś "maxboro" czy coś podobnego, no i od razu odruch. Do tego zawartość cukru. Polecam te gdzieś w mixach, solo niestety bez fajerwerków.
@Noct: tic tak mix by HiC:

3% FA Orange
1.25% FA Mad Fruit (previously named Red Bull)
1% FA Mandarin
0.25% FA Vanilla Classic
0.25% FA Peppermint
0.25% FA Anise

ja pomijam mad fruit, podnosze mandarin do 1.75% i subuje miete i anyz na inavere. bardzo fajny miks.
@typowy_lobuz: jak chcesz cos fajnego na lato to lej
ATMOS Watermelon - 0.75%
CAP Sweet Strawberry - 2.5%
TPA Coconut extra - 0.75%
TPA Whipped cream - 1.25%
TPA Koolada - 1.0%
TPA Natural menthol - 1.0%

mozesz wysubowac Atmoslab na FA watermelon, ale FA jest duzo slabsze, wiec musisz do 2.5% dobic pewnie. menthol mozesz subowac jakimkolwiek innym producentem w sumie. mozesz tez doslodzic jakims super sweet, albo sweetnerem, ale
@vgf_: po co mam czytać, jak wszystko na 70/30 jest wyplaszczone - badane empirycznie i nie interesuje mnie w tym wypadku nauka mimo l, że jestem umysł ścisły, 60/40 i smak jest wyrazisty, szkoda, że na 50-55 VG liquid staje się za mało lepki i ciężko wysterować powtarzalność przy wapowaniu, bo lekkie nagrzanie nośnika już powoduje zbyt duży nadtransport, bo przy tych proporcjach jest cudownie smakowo, gdybym używał dripperow, to tylko
@Skogyr: dziewczyna zapytala czy pisze ksiazke jak zobaczyla odp, wiec w sumie - idc, nie ma sensu tlumaczyc czegokolwiek komus, kto nie ma zamiaru przeprocesowac.
btw - skoro tak Ci pasuje 50/50, to kup hurricane/kayfun l+ i spokojnie pojedziesz. pbusardo wypuscil ostatnio cala linie 60pg/40vg dla wysokoohmowych setupow.
@vgf_: Co Ty chcesz mi tłumaczyć, bełtałem litrami 70/30, raz za namową jebnąłem 60/40 i tak juz zostało, bo różnica w odczuciach jest dla mnie znaczącą. Ten sam liquid, ten sam setup, jest wyraźniejszy. Ja lubię dodatkowo jak chmurka jest wilgotna, a łatwiej mi to uzyskać na mniej lepkiej bazie. Dodanie spirytusu pogarsza doznania smakowe,więc odpada.

Nienawidzę tych parowników, o ile oddają smak zajebiście, to setup w tym głównie zajmuje za