Wpis z mikrobloga

Targi się już chyba skończyły, nie śledziłem ich. Zapowiedziano coś naprawdę ciekawego? Albo coś, dla czego warto będzie kupić XONE lub PS4?

Zwróciłem tylko uwagę na kolejne Metro czy Wolfensteina, gdzieś przewinął mi się trailer gry podobnej do Prison Break (motyw ucieczki).

#e3 #gry #pcmasterrace #konsole #xboxone #ps4
  • 28
  • Odpowiedz
trailer gry podobnej do Prison Break


@Lookazz: A Way Out.

dla czego warto będzie kupić XONE lub PS4?

Xbox One X(D) - mocna konsola bez gier.
PS4 jakiekolwiek - słabsze niż XOX ale ma gry.
Dziękuje, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@janushek: @Lookazz: Days gone na ps4 wygląda ciekawie. Nowe metro i beyound good and evil. Słabe targi że o ja cie #!$%@?. X one wstecznie kompatybilny z pierwszym xboxsem. A i jakis koles z ubi na konfie powiedział xbone.
  • Odpowiedz
@janushek: w sumie to nad kupnem Xboxa to się nawet nie zastanawiam, bo i tak prawie wszystko ląduje na pececie xD Ale cały czas rozważam zakup konsoli Sony, tylko nie wiem czy warto dla kilku tytułów :P
@kvvach: gdzieś tu na mirko widziałem wpisy, że tak.
  • Odpowiedz
@Lookazz:

kilku tytułów

TLoU ( ͡~ ͜ʖ ͡°), Unchartedy, God of Wary, Heavy Rain, Beyond Two Souls, inFamous, Nioh, Horizon Zero Dawn, Until Dawn, The Order 1886, Knacki (no co XD). No i w przyszłym roku jeszcze wychodzi Spider-Man, Detroit, może Days Gone.
Większość starych gier ekskluzywnych wyrwiesz już za jakieś 50-100 zł. Na Slimy masz teraz promo - 1200 zł z grą i dwoma padami.
  • Odpowiedz
@Lookazz: xboxa nadal nie ma sensu kupować

co do gier wartych zagrania, to moja subiektywna lista:

Metro
Wolfenstein
Anthem
A Way Out
Life Is Strange
Vampyr
Code Vein
Cuphead
Ori
The Last Night
Mario + Rabbids Kingdom Battle
Beyond Good and Evil 2
Days Gone
Shadow of the Colossus
God of War
Spider-Man
Detroit: Become Human
Destiny 2
Ni no Kuni 2
Xenoblade Chronicles 2
Yoshi
Super Mario Odyssey
Fate/EXTELLA
Fire
  • Odpowiedz
Zapowiedziano coś naprawdę ciekawego?


@Lookazz: microsoft - ori and the will of the wisps - kontynuacja najlepszej platformówki według mnie.
Forza Motorsport 7 - ot można sobie pojeździć, Forza zawsze spoko.
ĘĄ - a Way Out - zapowiada się ciekawie.
Szony - dodatek do Horizon Zero Dawn i dodatek do Unczorted 4.
Tak w skrócie można podsumować co dobrego zostało pokazane na konferencji. Jeszcze microsoft pokazał mocnego xboxa, ale gier na
  • Odpowiedz