Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski - #ankieta
Jestem #niebieskipasek 25lvl. Zwykły. (dalszy mój opis na końcu, żeby nie przynudzać.

Chodzę do kosmetyczki na paznokcie, przed wakacjami na depilację niepotrzebnego owłosienia i tak z raz/dwa w tygodniu robię sobie maseczki na Twarz - różne - oczyszczające, nawilżające, takie do smarowania i z maskami. Do tego stosuje krem do rąk, żeby nie mieć szorstkich dłoni.
Nie jestem zafiksowany, nie noszę przy sobie kosmetyczki. Wszystko to wykonuje w zaciszu domowym (lub u kosmetyczki). Nie obnoszę się z tym. Kilka osob wie, trochę się śmieją, ale w sumie szanują.

Jetem ciekawy - jak Wy drogie Panie to widzicie?
1. Mało męskie.
2. Zajebiście, lubie, jak facet jest zadbany. Do tego moglibyśmy razem sobie robić maseczki wieczorem i oglądać filmy.
3. Rób tak, bo dobrze być zadbanym, ale się nie przyznawaj raczej.
4. Wszystko mi jedno.
5. Jestem niebieski i sprawdzam.
6. Żadna odpowiedź z ankiety mi nie pasuje, więc moje zdanie na ten temat zostawiam w komentarzu.

#kosmetyki #uroda #kosmetyczka

Opis:
Nie jestem brzydki, nie mega przystojny, nie gruby, nie dzik i nie szczypior, hetero (to ważne dla odbioru wpisu), nie jestem przegrywem, ani pipką - kran naprawię, jak cieknie, krowę wydoję, umiem żeglować, i lubię uprawiać wszelakie sporty. Mieszkam w dużym mieście. Pracuję jako projektant (światłowody) w czasie wolnym dziergam coś w #programowanie choć jest to #programista0k - hobbistycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.s.
To nie bait, jestem zwyczajnie ciekawy jak na to patrzą dziewczyny, których nie znam.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

To jak?

  • 1. 17.2% (27)
  • 2. 24.2% (38)
  • 3. 14.0% (22)
  • 4. 12.1% (19)
  • 5. 29.3% (46)
  • 6. 3.2% (5)

Oddanych głosów: 157

  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie czy robisz to, bo chcesz się przypodobać, zachować higienę czy masz jakiś problem?

Jeżeli pracujesz fizycznie (dłonie) to krem do rąk jest spoko - tak poza tym jak nie masz problemów z nimi, to nie wiem po co nawilżać dłonie.

Jak nie masz problemu z cerą na twarzy, to po co nawilżające?
Oczyszczanie z zaskórniaków
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

A co cie obchodzi zdanie innych? Ja #!$%@?. Zyjesz dla innych czy siebie?

Pytanie rodem z Bravo: Co myslicie gdy - "gole jajka", "uzywam pilniczka", "uzywam damskich skarpetek". Nic, #!$%@?, to twoja sprawa.
  • Odpowiedz