Wpis z mikrobloga

@Komodoore: Jak zalatwisz? Idziesz do matki, zachowujesz sobie wydruki linkow ktore podalem i gdzie widac ze on to on i mowisz, ze kase oddaje albo policja i tyle. Nie odda, to serio policja i odzyskasz wszystko.
  • Odpowiedz
Teraz wiem że pierwsze co, to stworzenie konta na wykopkach i stworzenie posta to najlepszy pomysł. Ja nawet sobie nie wyobrażałem że tak mi to pomoże.
  • Odpowiedz
@Komodoore: Na przyszłość. Jak kogoś szukasz, to nie szukaj przez to gówniane customowe steamcommunity.com/id/wpiszęsobiecośizmieniędzieńpóźniej. Na steamrep.com czy steamid.eu znajdź sobie numerki, bo tego nikt nie zmieni.
Adres profilu tego kolesia, co to Cię oskamował to: steamcommunity.com/profiles/76561198035604187. Po tym można łatwo dojść jego do faceita: https://www.faceit.com/en/players/DAWO, gdzie masz zarówno zdjęcie, jak i nick DEWO, który mówisz, że kojarzysz. Czyli wiesz dobrze kto to, a fakt, że ma ustawiony prywatny profil na steamie nie ma znaczenia.

Zakładając, że mówisz prawdę i sam niczego nie akceptowałeś - popytaj znajomych, którzy byli obok Ciebie w tamten czwartek czy przypadkiem nie widzieli, że ktoś ma w rękach Twój telefon. Wysłać ofertę i zaakceptować, to jest chwila - być może odwróciłeś na chwilę wzrok/wyjęli Ci z plecaka czy kieszeni i ot, zaakceptowali. Bo to po prostu nie jest możliwe (albo baaardzo mało prawdopodobne), że samo się zaakceptowało akurat wtedy, gdy Twój znajomy wysłał Ci skamową ofertę.

tak w temacie kradziezy, tak wyglada
  • Odpowiedz