Wpis z mikrobloga

Szukacie taniego interkomu dla siebie i np. plecaka/znajomego ? to przed wami oto egzemplarz BT-S2:
https://www.banggood.com/Pair-1000m-BT-S2-Motorcycle-Helmet-Intercom-Waterproof-For-Wired-Wireless-Helmet-p-1139547.html

Zamówiony jakoś na początku miesiąca i wybrana przesyłka "Priority" i odebrana w poniedziałek.
Wykonanie:
Wszystko idealnie pasuje, jeżeli masz kask dostosowany - inaczej wycinanie styropianu itp. Tak jak ja u siebie w ls2 - ostatecznie wszystko lezy nic nie przeszkadza,
Głośność:
Po mieście wszystko słyszysz, nie trzeba krzyczeć żeby powiedzieć, że pacz prawo gazelka idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza miastem przy 90/100 ( #125cc here ) i duuuuuuuuzych wiatrach gdzie jak za szyby sie wychylasz to jesteś żaglem to już trochę słabo było. Ja slyszałem na tyle by coś zrozumieć, a znajomy co chwile CO?! ( ale też wina, źle zamontował )
Odległość działania:
Na tyle by jeździć bezpiecznie, czy też jak został gdzieś na światłach, albo chodzisz po sklepie, a on czeka przed sklepem BEZ PROBLEMU.
Działanie:
Bez problemu łączy się, telefon po bluetooth też, rozmowy ( automatyczne odbieranie, mikrofon jakość jest spoko ), muzyka wszystko git tak jak ma być.
W zestawie:
ładowarka+kabel, interkom, mocowanie do kasku na rzep przyklejane oraz na śruby, kabel jack-jack, słuchawki+mikrofon na jednym kablu szkoda, że nie odczepiane co troche przeszkadza w montażu, ale nie wyciągasz tego co 5 minut.

Ostatecznie ? ~150zł na osobę, a ułatwia życie i jazde jak nie wiem co...

#itemyzchin #motocykle #motocykle125 #banggood #gearbest
Bialy_Mis - Szukacie taniego interkomu dla siebie i np. plecaka/znajomego ? to przed ...

źródło: comment_ujR6aGrvQ6CbKS3rIrSJHhAkojhNudVk.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: wlasnie to jest lepsze w TCOM, ze nawet jak mikrofon jest na tym kiju to jest razem ze słuchawka i nie trzeba szukać na niego dodatkowego miejsca.
Ciekawe jeszcze jak z bateria, bo niby 8h ciągłej rozmowy wytrzyma. No i czy można się łączyć z innymi chinolami.
  • Odpowiedz
@Pszemekk: wczoraj jedynie udało mi się z 2.5h pojeżdzić. Moze kiedyś po prostu podłącze AUX i wlacze muzyke z mp3 i zobacze jak długo :)
Aaa i z tego co wiem to chyba moze byc problem zeby polaczyc z innym interkom :( wiec plus na ktorys tam model tcoma.
@Qurthon: Miałem też brać tcoma, ale jakoś tak padło na bt-s2. I jest spoko
  • Odpowiedz