Wpis z mikrobloga

Jest jakiś ekspert od Skelige?? Zastanawiam się czy jest sens po tych zmianach grać talią na Queensguards z Cerys czy nie lepiej te karty spalić i zrobić jakąś inną.

Niby wściekły niedźwiedź ma 6 ataku zamiast 4, ale nie zabija teraz kart przed użyciem umiejętności np. medyk z vicovaro zabierze nam karte z cmentarza po czym zginie od niedźwiedzia ()

  • 10
  • Odpowiedz
@TRYT0N: no to był bug, więc chyba chyba dobrze, że to naprawili? W każdej możliwej karciane, pierwszy lepszy przykład yu-gi-oh, w większości przypadków najpierw aktywujesz efekt przy przywołaniu.
  • Odpowiedz
@cgb771: Bug czy nie, teraz medycy będą kontrować skelige na wskrzeszaniu i tyle, osłabili QG bo nie dostają co rundę +1. Zastanawiam czy zrobić talie na morkwargu albo darować sobie Skelige i grać elfami pod płapki.
  • Odpowiedz
@cgb771: Z regresywnym Łowcą? Zresztą chwilę temu pisałeś, że Skellige teraz na Axemenów. Którzy są może i fajną talią, ale na jakiś spelldeck to tylko siąść i płakać. Zresztą nawet KP z pancerzem mogą im się mocno dać we znaki.
  • Odpowiedz
@cgb771: Wątpię, Łowca nie tylko jest regresywny, ale też stracił Weterana. To łącznie jest potężny nerf. Jeszcze nie spotkałem tego decku obecnie, ale chociaż go nie cierpiałem jako przeciwnik, to wydaje mi się, że chociaż tego Weterana mogli zostawić.
  • Odpowiedz