Wpis z mikrobloga

Napisałem dwa poradniki dla kompletnych laików, nie jestem jakimś tam ekspertem jak coś xD
Kopiąc na GTX 1080 wyjąłem już ponad 500zł w niecały miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach Nvidii.](http://forum.purepc.pl/topic/376081-poradnik-jak-zacz%C4%85%C4%87-kopa%C4%87-kryptowalut%C4%99-na-kartach-nvidii/)
[[PORADNIK] Jak zacząć kopać kryptowalutę na kartach AMD.](http://forum.purepc.pl/topic/376092-poradnik-jak-zacz%C4%85%C4%87-kopa%C4%87-kryptowalut%C4%99-na-kartach-amd/)

#amd #nvidia #komputery #pc #pcmasterrace
v.....r - Napisałem dwa poradniki dla kompletnych laików, nie jestem jakimś tam ekspe...

źródło: comment_OuZooU1fTCySMyWeOgPNn8kZ6exEQnlg.jpg

Pobierz
  • 962
  • Odpowiedz
@vomar: na pewno ten zasilacz, który podałeś z mindfactory jest odpowiedni? link, z tego co czytam to jedna karta potrzebuje 8 + 6 pin zasilania, zasilacz ma 2x 6+2, więc dwóch kart się nie podepnie. Chyba, że nie mam racji.
  • Odpowiedz
@vomar: rzuć screena z Earningns z nocy plz. Co się srogo rozjechało chyba :F
Last hour: 0.25410795
GTX 1080 Gainward G1 Gaming ~ 375MH/s.
:F
  • Odpowiedz
Mogą kopać dwiema innymi kartami graficznymi jeśli tak to czy jest coś takiego co pozwoli mi podłączyć drugą kartę do płyty głównej bo mam tylko jedne slot na kartę graficzną ?
Teraz mam GTX 1060 6GB OC kopie mi tak 180MH/s temperatura 60*C ale jak się podkręci to 200 MH/s 68*C.
Chce teraz dokupić GTX 1080 TI GAMING X OC 11GB tylko nie wiem czy tak się da .
  • Odpowiedz
@macik397: xD tak to jest jak masz slaba plyte glowna. Juz sie i tak spozniles jak chcesz zarobic, coraz mniejsze kwoty. Na porównanie tydzien temu vomar zarabial ponad 7 dolcow a dzisiaj nawet nie 5.
W kolejnym tygodniu bedzie jeszcze mniejsza stawka
  • Odpowiedz
Ogólnie to nie liczę że zostanę milionerem ale kupił bym sobie gtx 1080 ti może tak po 5 miesiącach by się zwróciła a później jak wcale by się już nie opłacało to bym sprzedał gtx 1060 i bym był szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@macik397: Licz się w takim razie z zakupem innej płyty głównej która obsłuży minimum takie dwie karty(najtaniej wyjdzie dalej to już zakup obudowy, płyty i rigs).
Coś tam się zwróci, może i całość w dłuższym odstępie czasu.

ps podaj nazwe płyty jestem ciekaw co masz, że tylko jedno wejscie.

@vomar kopiesz juz pare walut czy dalej tylko lbry?
  • Odpowiedz