Wpis z mikrobloga

Mirki, mireczki!

Tożto czas nadszedł odpowiedni :-) Spodziewamy się z żoną dziecka.
Generalnie muszę zatem znaleźć samochód... tak czy siak musiałem już kupić.
Będzie to nówka sztuka salonówka bądź auto demo.

Czy możecie coś polecić? Chodzi mi o wózek (z gondolą) - żeby się zmieścił.
Przedział cenowy do 65k brutto.

Rozważam:
* Nowe i30
* Megane (Grandtour albo hatchback)
* Fiat 500X/L bądź Tpio
* Peugeot 2008
* Opel Mokka / Mokka X

Niestety żona nie przetrawi Skody :O

#mama #samochody #auto #leasing
  • 18
@maxdiaz: myśmy z gondolą mieścili się do peżo 206 także nie ma co kombinować, poza tym gondola szybko staje się bezużyteczna. Nie kupuj 3 w 1 (ze spacerówką) bo nie ma sensownych, spacerówkę i tak kupisz oddzielnie.
No tak, tylko jakoś wózek przez rok trzeba wozić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
My akurat celujemy w Anex'a i znajomi sobie chwalą. Także we will see.
Będzie to nówka sztuka salonówka bądź auto demo.

Przedział cenowy do 65k brutto.


@maxdiaz: hehe ależ ludzie mają tolerancję do gówno-samochodów, z drugiej strony żadnej tolerancji dla używek, czyli wolę mieć #!$%@?, ale żeby się tylko broń Boże nie zepsuło :D
hehe ależ ludzie mają tolerancję do gówno-samochodów, z drugiej strony żadnej tolerancji dla używek, czyli wolę mieć #!$%@?, ale żeby się tylko broń Boże nie zepsuło :D


@kipowrot: nie ma to jak ból pupy o to, że ktoś chce nowy samochód
@kipowrot: Za 70k kupisz:
* Megane Grandtour jako demo (z navi etc.)
* Peugeot 2008 w wersji wyższej niż Active+ 110km
* Nowe i30 w ciekawszej wersji.

Marne to wg Ciebie jakie? Gorsze niż VAG/Mercedes ( ͜͡ʖ ͡€) ?
@kipowrot na dłuższe trasy i tak żona robi za automatyczny ogranicznik prędkości :D Także to ma pędzic do 140 przy logicznym spalaniu. Peugeoty mają dobrego PureTech.110 km to tam akurat jest.
@maxdiaz: Tipo fajne ale kombi nieoplacalne. Moze leon kombi? Wlasnie czekam na swojego. 67 tys bieda wersja stylistycznie ale wszystko co potrzebne ma i wyglada lepiej niz skoda. Biore dla rodziny 2+ 2.
@Harmonijka, moja żona nie znosi stylistyki VAG'a. I tutaj pies pogrzebany. Po leasingu Ona przejmuje auto a ja biorę dla siebie nowe. Dlatego jej opinia jest tutaj wazniejsza od mojej :-(
Ja bym chętnie przygarnał coś innego, no ale...
@maxdiaz zobacz jakie promocje ma aktualnie Renault na Megana 4. Polecam super auto. Dolozysz 4 kola i wykedziesz wersja Intens w sedanie najbogatsza wersja. Jest dluzszy od kombi i miesci 550 litrow. Wozek wchodzi mi bez problemu ;) Dostaniesz 10% upustu na auto przy kredycie. 3×30% pozostalych 10% nie placisz. Lub rabat jak chcesz inna opcje finansowania na doposazenie auta 4tys... Ja wyrwalem w salonie znacznie wiecej upustu po negocjaciach ;) Podsumowujac
A do tego ubezpieczenie za 1590zl ac oc nnw assistance na rok :) Hatchback jest o 2 tys tanszy ale ma duzo miejszy bagaznik zobacz w salonie przekonasz sie sam. Generalnie postep miedzy Megane 3 a 4 pod względem jakosci środka jak niebo a ziemia. Zastanawialem sie wczesniej nad mazda 3 ale nie miala w ogole porównania stylistyka rzecz gustu a srodek w mazdzie i materialy jak z innej epoki jedynie silnik