Wpis z mikrobloga

Powaga na mirko.
#baobab Sluchajcie, mozna sie czegos wiecej dowiedziec o sprawie baobaba, wystarczy zadzwonic (lub napisac maila) do Sądu w Toruniu i zapytac o sprawe o sygnaturze akt VIII K 1162/16
http://www.torun.sr.gov.pl/51,viii-wydzial-karny
telefon (56) 61-05-729
e-mail: karny8@torun.sr.gov.pl
Dzwoni ktos? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tego nie zrobie bo jestem wstydliwy piwniczak ;p
#danielmagical
rokurodzenia2016 - Powaga na mirko.
#baobab Sluchajcie, mozna sie czegos wiecej dowi...

źródło: comment_i7HlfZ7WUmpcpA8BWtw0f3dFfbTgqOKD.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alegoraco: Tak więc póki co jedyne co możemy zrobić to sobie gdybać. Tak samo jak gdybanie czy Daniel #!$%@? Gohę (gdzie jest filmik jak #!$%@? idzie do matki, bo ona powiedziała coś o Agnieszce, słychać uderzenie, ale nie było widać tego na wideo, ale Seba mówi że słyszał).
  • Odpowiedz
@Dorrek podpisałem. Nie proszę o całość wyroków tylko o artykuły z których został oskarżony i wymiar kary więc rzeczy, które podają w mediach jak są jakieś głośne sprawy. Poczekam na odpowiedź.
  • Odpowiedz
@SanteSimon: Treści uzasadnienia na pewno nie dostaniesz, sentencji najprawdopodobniej również.
@rokurodzenia2016: Najlepiej to załatwić tak: "Tutaj Mirek, dzwonie z kancelarii PapajLegal, chiałem uzyskać informacje ws. o synagurze... Tak, oskarżony ... potrzbuję datę ostatniego posiedzenia oraz sentencje wyroku... będziemy wznosic o wznowienie, dziś zostało nadane pełnomocnictwo". Jeśli Halinka będzie miła i się przygotujesz to ci powiem.

PS. Nie dzwońcie na wydział tylko do BOI, tak jest najprościej
  • Odpowiedz
@SanteSimon: Pytasz się o sentencje wyroku i jej ci raczej nie podadzą w trybie IP
Generalnie bardzo trudno z BOI cokolwiek wydobyć mimo jawności procesów. Plus rozmowy są nagrywane więc jeśli ktoś tak zadzwoni to może mieć delikatne kłopoty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz