Wpis z mikrobloga

Powaga na mirko.
#baobab Sluchajcie, mozna sie czegos wiecej dowiedziec o sprawie baobaba, wystarczy zadzwonic (lub napisac maila) do Sądu w Toruniu i zapytac o sprawe o sygnaturze akt VIII K 1162/16
http://www.torun.sr.gov.pl/51,viii-wydzial-karny
telefon (56) 61-05-729
e-mail: karny8@torun.sr.gov.pl
Dzwoni ktos? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tego nie zrobie bo jestem wstydliwy piwniczak ;p
#danielmagical
rokurodzenia2016 - Powaga na mirko.
#baobab Sluchajcie, mozna sie czegos wiecej dowi...

źródło: comment_i7HlfZ7WUmpcpA8BWtw0f3dFfbTgqOKD.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Celinka95 gościu. Pytam tylko o wymiar kary i ewentualnie środki karne wiec. Gdybym chciał sentencje to bym wprost o tym napisał.

Sentencja to całość od oznaczenia sygnatury przez orzełka, opis czynu i rozstrzygnięcie. A mnie interesuje tylko i wyłącznie informacja typu "Winny, dostał 3 na 5 i dozór kuratora na okres próby" co nawet nie można nazwać wycinkiem tenoru (rozstrzygnięcia).

Jeśli 95 to rocznik Twojego urodzenia to pewnie jesteś studencikiem prawa i
  • Odpowiedz
@SanteSimon: Ale wymiar kary i środki karne to dalej fragmenty sentencji, których w BOI wyjątkowo nie lubią podawać, niezależnie od tego czy jest to IP czy nie. Możesz twierdzić, że powinni ci ją podać, ale wiem z doświadczenia że tego nie robią i tyle. Możesz się odwoływać, powoływać na def. informacji publicznej, że jest nieprzetworzona, zanonimozowana i tyle, ale i tak szansę że podadzą rozstrzygnięcie są małe bo tak działają sądy.
  • Odpowiedz
@SanteSimon: A ja wiem że zwykle każą się pytać w BOI i tyle, chyba że się na sekretaracie na miejscu o coś pyta z substytucją/upoważnieniem.
Choć to mniejszy sąd więc kto wie, może będą bardziej ugodowi.
Choć pamiętam kiedyś jak w SR w Suwałkach babka tak się zaparła że niczego nie poda, że trzeba było szukać substytuta na miejscu żeby przyjechał i wydobył w Sądzie
  • Odpowiedz