Wpis z mikrobloga

W zeszłą niedziele we #wroclaw za Placem Solnym (jest tam przejście po schodkach w stronę ul. Kazimierza i kilka restauracji) był jakiś mini koncert. Rozstawiła się kapela kilkuosobowa (perkusja, trochę gitar, bez wokalu) i cisnęli sobie rockowe granie, wokół stało tak z 60-80 osób plus drugie tyle siedziało na ogródkach, w większości Ukraińców... Przystanąłem z znajomymi, bo przyjechali z dzieciakami i po kilku minutach poszliśmy dalej. No i nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby na perkusji tej kapeli nie wisiała wielka kwadratowa flaga w czerwono czarnej kolorystyce (kolory były podzielone po przekątnej). Dopiero jak wróciłem do domu, dotarło do mnie, co się #!$%@?ło... Wywiesili sobie flagę jak u siebie #banderowcy i na luzie grali w centrum miasta. Myśle, że większość przechodzących nie widziała w tym nic złego. Jeśli ktoś ma zdjęcia z tego koncertu, to niech wrzuci.

#ukraina #polska
  • 17
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

No i nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby na perkusji tej kapeli nie wisiała wielka kwadratowa flaga w czerwono czarnej kolorystyce (kolory były podzielone po przekątnej). Dopiero jak wróciłem do domu, dotarło do mnie, co się #!$%@?ło... Wywiesili sobie flagę jak u siebie #banderowcy i na luzie grali w centrum miasta.


@Janun: pomyliłeś flagę anarchosyndykalistów z flagą OUN-B, kolego. ta pierwsza jest układem dwóch trójkątów (czerwonego i czarnego), na
Pobierz
źródło: comment_0uFAxzgMSLJTgQi5yj4qHWkirdMQJC3J.jpg
To tez nie jest normalne ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kmarciniak: Jest jak najbardziej normalne, tylko wychowałeś się w innym systemie i ciężko ci to pojąć. Anarcho na początku oznacza, że system nie opiera się na represjach ze strony państwa, zresztą w ogóle nie opiera się państwie.