Wpis z mikrobloga

tl;dr


W tle słucham jego #!$%@? i chyba nigdy nie gardziłem nikim tak bardzo jak nim, a nawet go nie znam osobiście. Za samo " obiecuje że nie bede o tobie gadał za plecami " powinien być #!$%@?, #!$%@? tak mocno jak isamu na mitapie go nie #!$%@?ł. Wybielanie sie co 5 minut i zrzucanie jakiejkolwiek winy na cały świat byle tylko zachować aureole. O akcji z 13stką sebixa nie ma co gadać. Miał 16 ona 13 pewnie wymalowana 17stka popiła i nogi na za piętnaście trzecia dała. Ale adepci sztuki samogwałtu podłapały temat i jebią po typie jak po burej suce. Nie popieram ale giw mi a brejk każdy kto pisze o 'pedofilu' patrzy po 2 razy dziennie jak mu farfocle strzykają z naganiacza marząc o spotkaniu z płcią przeciwną. Powiedziałem co wiedziałem i chociaż sie nie znam to sie wypowiem a co.
#danielmagical
  • 5
@Krosajr: 100% racji...

Nie wyobrażam sobie jak tak odpychająca osoba jak Daniel może mieć jakichkolwiek znajomych "w realu".

Jest agresywny, arogancki, chytry, obłudny... Można pisać bez końca...

Oglądałem go w miarę regularnie praktycznie od początku remontu (gdy na ścianach było kilka płyt g-k). Początkowo jego charakter tak bardzo nie raził (albo Daniel aż tak chamsko się wtedy zachowywał) + były "dymy", więc streamy oglądało się ciekawie...

A teraz? Teraz główna postać