Wpis z mikrobloga

Te agencje w pośrednictwie wynajmu mieszkań w #wroclaw to jakieś typowe złodzieje, nieroby nic nie robią, czekam za tym, aby dowiedzieć się jakie koszty dla nich to jakieś wymijające zdawkowe odpowiedzi, gdy po 3 dniach proszeni się dostałem szczegółowe wyliczenia okazało się, że bez minimum 5 tys nie podchodz. Tak się wycwanili, że na olx lub innych tego typu portalach ogłoszenie prywatne, dzwonisz to jakiś agent Tomek odbiera. Tyle #!$%@? się, z wynajęciem piwnicy.
  • 9
@Trader888: Ja wlaśnie szukam mieszkania do kupna. 99% ogłoszeń nadaje sie na śmietnik, albo cena z kosmosu i w srodku mieszkania kołchoz jak w rosji na wsi, albo brak zdjęć, albo brak podstawowych informacji w stylu jaki jest ogrzewanie. Nie mówiąć już wskazaniu lokalizacji mieszkania. "10min od placu grunwaldzkiego", nie wiadomo czy piechotą, czy autem, w którym kierunku itp. Równie dobrze przy dobrych wiatrach mogą to być okolice korony albo dworca
@htfhere
@komw
@Dziki_Bigos

Jeszcze te opisy, jak peryferia miasta, gdzie już sadzą buraki to "cicha i spokojna okolica", jak w mieście, ale do centrum z godzinę to "dobre połączenie z centrum, w pobliżu Biedronka, apteka i przedszkole ", jak w centrum to... "w centrum, dlatego tak drogo". Te ceny są z dupy:
- Czynsz około 1600 zł
- Opłata administracyjna około 350zl
- Kaucja w wysokości czynszu lub w górę, często 150%
@Trader888 za prezentację mieszkania nie pobierają opłat? To jakiś dobroczyńca Ci się trafił. Dawno dawno temu jak się przeprowadzałem tu na studia i byłem frajerem to mnie skasowali 100 za samo pokazanie mieszkanixd
@htfhere

Wierzę, niby działają legalnie, ale boją się o opłatach mówić. Tak samo mówię że nie jestem z Wrocławia, zatrzymuje się tam tylko i umowa musiałaby być sporządzona szybko to odpowiedź "tak z 3 dni byśmy potrzebowali", ja piernicze, profesjonalna firma xD