Wpis z mikrobloga

Ale jajca, akurat coś mnie natknęło i popatrzyłem w dowód rejestracyjny, a tam OC dokładnie do dzisiaj.
W tej sytuacji da się kupić OC przez internet? Jaką datę wybrać? Zawsze jeździłem do jednego ubezpieczyciela i wszystko załatwiał, teraz nie dam rady. Dzięki za odpowiedź.

#pytanie #motoryzacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
przykład
OC kończy się 12.06.2017
Nowe OC od 13.06.2017
No i w sumie powinno się przedłużyć automatycznie w twoim przypadku
  • Odpowiedz
@SirArbuz jak automatycznie ci się przedłuży, to możesz wypowiedzieć w każdej chwili. Jak bierzesz na odległość (przez internet, telefon), to masz 30 dni. Jak wypowiesz płacisz tylko za okres kiedy obowiązywało. Czyli możesz wziąć byle co, żeby tylko nie płacić kary, zapłacisz za kilka dni i bierzesz lepsze.
  • Odpowiedz
@SirArbuz: Zapraszamy na kalkulator OC https://kalkulator.ubea.pl , szybko sprawdzisz, gdzie będziesz miał najtaniej i od razu kupisz przez Internet. Inna sprawa, że OC przedłuża się automatycznie, więc powinieneś dostać od dotychczasowego ubezpieczyciela propozycję polisy. Nawet jeżeli jej nie dostałeś, to polisa powinna się przedłużyć, więc sprawdź co i jak, by potem nie okazało się, że masz podwójne ubezpieczenie.
  • Odpowiedz