Wpis z mikrobloga

@xhxhx: Elo - zwracam honor - przez nieuwagę spojrzałem na drugie (przerobione) zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

z pierwszym masz rację - są tylko dwie czcionki

Niestety całe starania grafika poszły jak krew w piach bo cała kompozycja wygląda beznadziejnie :/
  • Odpowiedz
@hyperballad Ja ten napis na ścianie odbieram inaczej. Z góry traktuje on gości jako "tylko" gości. Dla mnie moi goście to aż goście i zawsze zrobię wszystko aby czuli się komfortowo. Jeśli się boją psów albo mają alergię albo cokolwiek innego, to goszcząc ich, zamknę psa na ten czas w łazience albo w ogrodzie, albo cokolwiek innego, aby pies nie przeszkadzał. W końcu przychodzą do mnie i jeśli nie mają ochoty
  • Odpowiedz
@Eskimoska przy alergii - jasne że tak, schowałabym pieseła/kota gdzieś gdzie gość wchodzić nie będzie
W innych przypadkach to zależy czy gość się wprosił bez zapowiedzi czy sama go zaprosiłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dla mnie moi goście to aż goście i zawsze zrobię wszystko aby czuli się komfortowo


@Eskimoska: Chwali ci się taka postawa. Może nie wszyscy wiedzą, ale wynika to z tradycji Eskimosów. Tam Eskimoski były "dawane" gościom, żeby pulę genów powiększyć.
  • Odpowiedz