Wpis z mikrobloga

Siema #seoinfo

mam dla Was dwa fajne dłuższe poradniki:
Jak założyć sklep internetowy
i drugi chyba ciekawszy Jak pozycjonować sklep internetowy jest on oparty o nasz wcześniejszy poradnik o pozycjonowaniu, więc Ci co go czytali dostrzegą wiele wspólnych części.

Aktualnie tworzymy kolejne, przydatne dla osób zainteresowanych tematem ecommerce, poradniki - jak tylko będą wrzucone online to dam Wam znać.

Przy okazji wołam również #adwords #ecommerce #seo #sklepyinternetowe #marketing #marketinginternetowy

no i niestety jest też druga część wpisu... trochę mi głupio ale

OP HAS NOT DELIVERED

sam tag powstał około listopada i miał opisywać przygodę optymalizacji serwisu GIM i nawet ruszył temat ale padł, znaczy zostanie to dokończone ale pewnie dopiero na jesień... niestety zbiegło się parę rzeczy i po prostu strona wpadła do zadań niepilnych, nieważnych przez co nie była w ogóle ruszana - tylko minimalna obsługa. Mam nadzieję, że wszystkie porady i poradniki! jakie do tej pory zostały wrzucone pod ten tag Wam to wynagrodzą.
  • 5
@Gruzlik: ale nie spamuj tagu adwords

ps. za 400-600zł/mc DA się zrobić podstawy pozycjonowania i zyskać kawałek ruchu. Po prostu w takim przypadku agencja seo będzie kombinować i zlecać klientowi zmianę tu i ówdzie treści. W sumie to nawet lepiej że klient pisze teksty bo lepiej zna specyfikę branży.
@Patryk: czym są podstawy pozycjonowania? W tej kwocie niczego normalnego nie możesz zaproponować klientowi jak ma sklep z 50 kategoriami i 2000 produktów... chyba, że "pozycjonowanie" o którym piszesz to tylko zmana treści, title i dodawanie nowych opisów ale to klient może sobie zrobić sam po przeczytaniu każdego poradnika w sieci...