Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #symulacjaspidera
Na wstępie bardzo przepraszam za "mały" poślizg. Na szczęście już mam czas na zabawęz FM17, i od jutra ryszy symulacja, która była opisana w tym wpisie

W symulacji wezmę udział ligi:
- liga polska
- liga angielska
- liga hiszpańska
- liga włoska
- liga niemiecka
- liga francuska

Wyniki postaram się opublikować w weekend, liczę że troche sezonów pójdzie. Co do zasad - odpalam najwyższe klasy rozgrywkowe, zaczynam jako bezrobotny i... idę na długi urlop. Nie wchodzę w interakcjęz żadnąz drużyn, piłkarzy itd.
Sreeny wrzucę pewnie poprzez imgura w łądnym albumie z opisem co i jak.

Teraz pokażę Wam mał przedsmak tej zabawy.
Co zrobiłem?
Objąłem Juventus, sprzedałem większość zawodników z zespołu za kosmiczne pieniądzę i wpompowałem je.. no Ci co mnie trochę znają wiedzą że jestem kibicem #wislakrakow . Wiec, tak - wpompowałem w Wisłe 532mln zł. Następnie zwolniłem się z Juve i poszedłem na urlop. Chciałem zobaczyć co Wisła osiągnie z takim budżetem. I co?


Załączam info o tym kto został mistrzem od sezonu 16/17 do 32/33. Dodaje również Superpuchar i Puchar Polski.

Tutaj album ----> http://imgur.com/a/oJldu

Jeśli macie jakieś pytania - śmiało:)

#fm17 #footballmanager pozwolę sobie jeszcze otagować #ekstraklasa i #pilkanozna jednoroazowo, wszystkie kolejne wpisy będe tutaj - #symulacjaspidera
  • 39
W symulacji wezmę udział ligi:

- liga polska

- liga angielska

- liga hiszpańska

- liga włoska

- liga niemiecka

- liga francuska


@SpiderFYM: ja myslę że to o to może chodzić, przecież żaden zawodnik z większych klubów nie chciałby przejść do jakiejś wisły, co z tego że mieli kasę, jak nie mieli kogo kupić za nią, powinieneś dodać jakieś słabsze ligi też skąd można kupić jakiś zawodników, nie wiem, holdenerska,