Wpis z mikrobloga

Zaliczyłem szlifa gdzieś przy 20km/h. Przy skręcie w lewo na środku drogi był jakiś żwir, tylne koło wpadło w poślizg no i poleciałem z całym moto na lewą nogę. Lusterko zbite, klamka zdarta i owiewki też. Nie wiem czy to moja wina, czy nie. Dopiero uczę się jeździć. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na obrzęki i zjechaną skórę na nodze? Piszczel i kostka też dosyć mocno dostała..
#kichiochpyta #motocykle #motocykle125
  • 20
@Oskarek89 no XD, kurtkę na moto mam. Spodni jeszcze nie kupiłem. Ale ubrałem grube jeansy. Teoretycznie wytrzymały ale się podwinęła nogawka na kostce i zdarło mi skórę.
@Dwep: ja miałem wypadek nie z mojej winy- wjechał we mnie samochód- gdzieś przy 20-30 na godzinę i skóra w ogóle nie ucierpiała. Więc pełne ciuchy to podstawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dwep: Gmole + buty motocyklowe :) Moto najwyżej oprze się na gmolach. Ja do swojego pierwsze co, to dokupiłem gmole, i w sumie przydały się tylko jak wiatr przewrocil mi moto, i raz jak z nóżki mi zleciał :)
@PMV_Norway: Mam zrypaną nóżkę boczną :) Stoi prawie pionowo i były dość silne wiatry w listopadzie zeszłego roku, a pokrowiec zadziałał jak żagiel i go przewróciło. Początkowo myślałem, że ktoś go kopnął, ale z monitoringu z biura obejrzeliśmy zapis i nikogo przy nim wtedy nie było.

Niestety nie mam tyle siły żeby wygiąć nóżkę żeby stał bardziej bokiem :(
@PMV_Norway: U jednych byłem, i u mnie w chinczyku ten zawias jest przyspawany do ramy i powiedzieli ze nie za bardzo wiedza jak to ugryźć :) Ogolnie stawiam na centralnej przez to. I przez tą centralną zaliczył ostatnio drugą glebę. Ogólnie zawsze jak się zatrzymuje na postój, to bezwiednie nogą kładę boczną nóżkę i z wyciągniętą różka stawiałem go na centralnej. Nie za mocno pociągnąłem i moto się cofnęło na ziemię,
@PMV_Norway no 125:) wazy 120kg chyba. Barton classic. Gmole sa na tyle szerokie ze on sie na nich jak jakis plozach prawiw obraca :) jak lezy na boku to z tylu lezy na tlumiku a z przodu na gmolach i wtedy miejsca na nogi jest az nadto ;)