Wpis z mikrobloga

@YOLOmariolo: Np. kantor banku Alior z kartą walutową. Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, jeśli jednorazowo spełni się jeden warunek - trzeba w ciągu pół roku od otrzymania karty wykonać nią jedną transakcję i tyle. Inna możliwość, którą się poleca to np. karta walutowa Nest Banku (wcześniej Smart Bank) lub Revolut. Z podpięciem do PayPala (aby płacić na GB i BG) nie powinno być problemów. Co prawda miały miejsce nieliczne przypadki, że PayPal
Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, jeśli jednorazowo spełni się jeden warunek - trzeba w ciągu pół roku od otrzymania karty wykonać nią jedną transakcję i tyle.


@Setral: prowadzenie rachunku jest bezpłatne, płatność nie ma nic do tego
Tmobile- opłata za kartę 5zł (chociaż nie wiem dlaczego wyszło, że nie płaciłem za swoją), brak opłat za rachunek/ kartę, do tego nielimitowane darmowe płatności kartą, nie masz wymaganej ilości przelewów żeby uniknąć opłat.
Chyba najlepsza oferta, bo nie masz opłat patrząc pod kątem zakupów oraz fajnie wychodzi na wakacjach, bo nie masz ograniczonych płatności kartą.
@Andczej:
@Setral:
@MichaelT128:
@9666:
Można ewentualnie po jakimś czasie zrezygnować z karty czy bez problemów zamknąć konto?
Jeszcze ten Revolut mnie zainteresował tylko mam teraz konto w Pekao (żubr), bez kart bez niczego i jeśli chciałbym doładować revoluta przelewem z tego konta to najpewniej chyba urwą mi chyba jakąś sumę za przelew zagraniczny cxy może się mylę? Ktoś coś wie na ten temat? Ja niestety totalnie jestem zielony
@YOLOmariolo:

Można ewentualnie po jakimś czasie zrezygnować z karty czy bez problemów zamknąć konto?

Jasne.

jeśli chciałbym doładować revoluta przelewem z tego konta to najpewniej chyba urwą mi chyba jakąś sumę za przelew zagraniczny cxy może się mylę?

Od niedawna Revoluta można ładować Złotym.

Na jakiej stronie w ogóle otwiera się rachunek z kartą walutową? Alior Banku czy gdzieś na stronie Kantoru Alior Banku?

Kantoru.
Setral - @YOLOmariolo: 
 Można ewentualnie po jakimś czasie zrezygnować z karty czy b...