Wpis z mikrobloga

@Mattowsky: Co nie zmienia faktu, ze Seba nie mial zadnego powodu, by go w ogole pic. Za co mial przepraszac? Ze agresywny i porywczy grubas rzucil sie z piesciami na staruszka?

Dla porownania... Gdy Daniel obgadywal za plecami Seby Dagmare (owczesna dziewczyne Seby), skonczylo sie na szybkim i cichym "sorry" Danielka...

Daniel obwinia Sebe o wszystko i wymysla mu jakies kary (a to cos wypij, a to odpracuj remontujac lazienkie, gdy
@vegeciak jasne, nie mówię tego w kontekście przytulania Grubego, bo nie od dzisiaj wiadomo, że jego ego #!$%@? skalę. Bardziej chodzi mi o manipulowanie widowni, albo po prostu zbyt mała wiedzę na dany temat.
@Mattowsky: Z tym zgoda... Chociaz watpie, by wynikalo to z checi manipulowania (a moze jestem naiwny). Pewnie jeden z drugim nawet nie ogladal streama, zobaczyl gdzies haslo "solonez" i dorobil historie.

Inna sprawa, ze w tej mieszaninie poza samymi przyprawami bylo tez kilka mniej ciekawych skladnikow: sporo octu, jakas zelatyna. Nie wiem czy chcialbys to pic "za darmo", bo jakis grubas "Ci kaze"...
@vegeciak nie róbmy tez z Seby jakiegoś niedorozwoja (chociaż momentami wszystko na to wskazuje). Mimo wszystko ma też chłopak chyba swój rozum, nikt go do niczego nie zmuszał, no chyba, że średnio kojarzę fakty z tamtego streama. Nie od dzisiaj wiadomo, że Daniel to atencyjna #!$%@?, którego decyzję ograniczone są do ankiet w grupie.