Wpis z mikrobloga

Oglądam wczorajsze shoty. Wystarczyłoby, żeby Daniel powiedział "no Seba, przepraszam, dla żartów chcieliśmy to zrobić, nie gniewaj się". Ale słowo "przepraszam" widocznie nie jest w stanie mu przejść przez gardło
#danielmagical
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Urtah Wielka mi afera o narysowanie beniza na czole zezgonowanemu sebkowi XD A jak rzucił petarda i gruby przez to siedział to się jakoś tak nie #!$%@? jak o tego beniza XD bardzo dobrze że tego pasożyta nie ma. on wróci z podkulonym ogonem do Daniela, bez niego jest nikim, pójdzie do roboty za 7zl za godzinę, gdzie będzie gorzej pomiatany jak szmata gorzej jak u Zwierzyńskich. :-) ale przecież dla
  • Odpowiedz
@GaGu: na dołku siedział, bo zrobił imbe z sąsiadem i #!$%@? mu z reklamówki z piwami. Przez to go zawineli. A ze zaczęło sie od petardy to swoją droga, ale grubas sam sobie jest winny.
  • Odpowiedz
@GaGu: NO XD XD


Widać, że nie czaisz o co chodzi. Widać było po Sebie, że o wiele wiele więcej mu leży na sercu niż głupi marker
  • Odpowiedz
  • 0
@bet00n tak czy siak, ten sebek bez Daniela jest NIKIM, jest w gorszej dupie niż sam magical, bo on chociaż ma te 100k+ widzów, a sebuś jak pisałem wyżej nie ma dla niego przyszłości. :-) Być może zacznie strimowac? ale gdzie? na dworcu? z czego? z telefonu? :-) bez Daniela on nie istnieje... :-) a poza tym jak jego strimy by wyglądały, pewnie jak u lobody
  • Odpowiedz
  • 0
@Urtah dla mnie on jest zwykłym pasożytem, nigdy go nie lubiłem XD A do tego doszło, że pukał trzynastolatke XD w sumie wczoraj już o tym wiedziałem, bo z miesiąc temu pojawiły się rozmowy z jakąś koleżanka tego zboczenca :D
  • Odpowiedz
@GaGu Jakiś Ty gu...i xD Klapki na oczach i tyle xD Jedna z tych osób co miesiąc po zgubieniu S7 i dwa miesiące po jego kupnie. Nadal pisze że to było S8 xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Qontrol ale ja zauważ ze obu ich mam za idiotów XD tylko że wasz sebek jest do tego pasożytem i nikim bez tego drugiego idioty XD
  • Odpowiedz
@GaGu Właśnie raczej odwrotnie. Co teraz Daniel ma zamiar robic? Arsena zaprosic,z Aga siedzieć czy pokazywać goche jak by był w zoo? Nuda.

Gadka że strimuje dwa lata i sam do tego doszedł. Tyle że 2lata mial 200 widzów a dopiero ostatnio ruszyło. Nie ma seby bez daniela i nie ma daniela bez seby. Oni są jak zespół R. Tyle że Seba ma gdzie mieszkać xD A Daniel zaraz leci do
  • Odpowiedz
@GaGu Do tego, wszystko na co Daniel ostatnio zbieral kase i suby wiązało się z Seba. 500 subow i Seba goli nogi... 1000zl i seba wklada głowę do wiadra... Itp itd. Sam nie potrafi nawet jajek rozbić xD
  • Odpowiedz