Wpis z mikrobloga

@Christophy: jeden byloby za malo. Z dwoma standardowymi po bokach byloby spoko. Widzenie boczne mocno wplywa na odczucie predkosci, a glownie tego brakuje w jednym plaskim monitorze przed soba.
Wrzucam porównywanie tego "super" 49"(32:9) monitora Samsunga z zwykłym 49" 16:9


@Artrix: Tyle, że nikt nie będzie siedział przy monitorze 49" w 16:9, bo zwyczajnie monitor będzie za wysoki. Po to wymyśla się coraz szersze jako substytut 2-3 monitorów. Wtedy też masz szeroko a nie wysoko.
@Variv: Ale co za problem odpalić grę w oknie? Sam się zastanawiałem czy w przyszłości nie kupić sobie monitora powyżej 43" z 4k bo grę zawsze mogę odpalić w oknie i nie muszę oglądać całego monitora.
Ale co za problem odpalić grę w oknie? Sam się zastanawiałem czy w przyszłości nie kupić sobie monitora powyżej 43" z 4k bo grę zawsze mogę odpalić w oknie i nie muszę oglądać całego monitora.


@Artrix: Nie widzę sensu takiego rozwiązania. To zwyczajne marnowanie przestrzeni monitora jeśli siedzi sie tak blisko, ze trzeba aplikacje w oknie otwierać bo są za duże. No chyba ze ktos uzywa monitora też w formie telewizora