Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki o co tu chodzi?

Ani w massengerze ani wykopowej apce (na razie tylko tu zauważyłem) ekran nie reaguje jak dotykam na pole gdzie się pisze tekst. Klawiatura nie rozwija się. Co śmieszniejsze działa poprawnie jak odwrócę telefon do góry nogami. o_0 Wygląda jakby ten 1cm ekranu nie reagował na dotyk, ale przy innych aplikacjach to miejsce normalnie działa. Restart telefonu nic nie dał.
#xiaomi #telefony #android #problem
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Tak sobie myślę....ostatnio od długiego czasu podpiąłem telefon do kompa. Mogło coś przenieść się z kompa na telefon? Ano tam ani na telefonie nie mam żadnego amtywirusa.
  • Odpowiedz
@tomy86: To wygląda jakbyś miał wyłączoną klawiaturę albo przypadkiem się odinstalowała. Wejdź na komputerze na swój sklep play i tam kliknij żeby ci się zainstalowała jeszcze raz. Jeśli jest po prostu wyłączona idź do opcji wprowadzania tekstu i zaznacz Gboard, albo po prostu wejdź w aplikację Gboarda i tam ten samouczek przeprowadza jak włączyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Edom taki debil ze mnie że nawet nie wiem gdzie się ją wlacza/wylacza.
Jak wcisne symbol strzałki by odpowiedzieć,nawet na ten post to rozwija się normalnie. Gdybym chciał coś napisać i wysunąć ja z paska na dole przez pole do wprowadzania tekstu, nie ruszy.
  • Odpowiedz
@tomy86: Weź zrób screeny bo nie wiem jak to wygląda. Screen z samym powiedzmy Messengerem i z tym jak wygląda po kliknięciu w miejsce do pisania.
  • Odpowiedz