Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidze Biedronki. Najgorszy sklep. Wchodzisz do niego a tam syf jak na jakiejś hali, hurtowni. No k---a.
Chcesz kupić j----y sos do kurczaka, szukasz po sklepie, przechodzisz pierdyliard alejek z gównem robionym dla biedry, poczym znajdujesz, są! I taki c--j, bo w tym miejscu na tej półce są tylko sosy pieczeniowe i sałatkowe, reszta jest w innej alejce. Pozdro. I tak chodzisz po tym sklepie jak debil, znajdujesz sos, podchodzisz do kasy a tam OCZYWIŚCIE jedna kasa otwarta, a kolejka na pól sklepu. I te wszystkie babcie czekają ledwo stojąc na nogach.
P--------y j----y sklep. Nie kupiłem, wyszedłem ze sklepu. Zjadłem co innego, a kawę wypiłem bez cukru.


#niepopularnaopinia #biedronka #lidl
emwipi - Jak ja nienawidze Biedronki. Najgorszy sklep. Wchodzisz do niego a tam syf j...

źródło: comment_MVLCAWeC20OGP56d0NamNPh43GqEYuby.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@em_wi_pi: mi w biedronce bardzo się jeszcze podoba jak rzuca np. jakieś karty sd albo pendrive po 30 zł i chowają to w tych plastikowych gablotach. Latasz 10 minut po sklepie szukając kogoś żeby to otworzył, a potem w asyście naczelnego ochroniarza jesteś odprowadzany do kasy z owym pendrivem i czujnie obserwowany póki nie zapłacisz.
  • Odpowiedz
@em_wi_pi zgadzam się. W biedronce dobre są tylko chipsy, nic więcej. Mnóstwo jest produktów przeterminowanych, ceny wcale nie takie niskie. Kupuję w Lidlu i dobrze mi z tym XD.
  • Odpowiedz