Wpis z mikrobloga

Myślicie, że utrzymanie bordo dość wysoko w rankingu, pisząc tylko komentarze po jest łatwe?
Trzeba pisać takie komentarze, aby wykopki plusowały i to jest najtrudniejsze, zwłaszcza pod znaleziskami od neuropków albo konserw, tych raczej unikam, bo jedna grupa może zrajdować drugą i dostaniesz minusy. Często piszę komentarze z którymi się nie zgadzam, ale #!$%@? ważne, żeby plusy się zgadzały xD
Komentarze zawsze się pisze jeszcze w wykopalisku, bo dostanie się najwięcej plusów, na głównej już mniej osób daje #!$%@? o komentarze które są nisko xD
Najlepiej pisać jakieś riposty, wstawiać śmieszne obrazki, pasty. To wykopki lubią i to będą plusować.
Więc jak chcesz wbić bordo, żeby spamować mirko to właśnie to polecam.
#randomanimeshit #illyasvielvoneinzbern #illyasviel
Pobierz
źródło: comment_5qUAOhmUG2vpXTNuwn1T8zKLNZKfvMUm.jpg
  • 6
@Arkatch: "Często piszę komentarze z którymi się nie zgadzam "
I to mi się nie podoba. Wolę być pomarańczką, ale zostać sobą. Wszyscy teraz pędzą za tym aby być zauważonymi. Plusiki przy komentarzach są miłe, ale bez przesady. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Widar96: Znaczy, ciężko mi wytłumaczyć jak to działa w moim przypadku, ale ja mam poglądy na daną sytuację w zależności od kogo trolluję. W znaleziskach politycznych piszesz jakiś komentarz, a te zjeby z pod neuropy albo 4konserw plusują xD