Wpis z mikrobloga

#zlotmotomirko
Klamki dotarły na czas i bez cła ;-) Teraz tylko muszę zdążyć z montażem klamek i osłony silnika, dolać olej do scottoilerai przejrzeć czy nic nie odpada od moto, kupić i ogarnąć montaż rogala, Odebrać w 4ride górę od rain seala w rozmiarze XL (L ma niestety zbyt krótkie rękawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)) ogarnąć co biorę ze sobą i to spakować, no i oczywiście kupić KRAFTOWE, powtarzam KRAFTOWE piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to wszystko między 17 i 21, żeby zdążyć się wyspać, bo o 4 chcę wyjechać. Uwielbiam robić wszystko na ostatnią chwilę - chyba zmienię nick na POTĘŻNY PROKRASTYNATOR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz kasin - #zlotmotomirko 
Klamki dotarły na czas i bez cła ;-) Teraz tylko muszę zdążyć...
źródło: comment_PCzuAuprhr7X1S6r29N1TKsHqrwvAuvm.jpg
  • 10
@kasin: Łooo, Panie, ale poprawiłeś mi humor, myślałem że tylko ja walczę a reszta zlotowiczów już tylko odlicza godziny by odpalić wrotki :D Witam w klubie Prokrastynatorów :D U mnie np. napęd nie zmieniony bo się śruby zapiekły w hui... Także co? Jadę na starym ale z nowym, w rogalu i kompletem kluczy :P No i pasuje wieczorem zrobić oblot po mieście kontrolny żeby sprawdzić czy wszystko działa etc. Planowane pójście
@11mariom: Dzięki za radę. Nie wiem czy znajdę grafitowy w garażu teścia, więc dodaję do listy. Przez Ciebie stracę 15 minut na Castoramę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kasin: znaczy zależy jak tam Ci pasuje. Ale u mnie orgi miały tulejkę i wszystko super, a te krótkie już bez tulejki i po prostu ciężko chodziło bez grafitu. Więc może się uda bez, ale niekoniecznie ;)