Wpis z mikrobloga

@Modern: Hmmm, w krótkim okresie czasu od jak najtańszej. Natomiast BTC chciałbym bardziej kupić z myślą o jej wartości za 20 lat, jak na emeryturę będę przechodził ;)
@ArRog: tania / droga stary : ) hm... lisk zrobil 10x w 2miechy a btc 10x w dwa lata wiec pomyśl teraz co jest lepsze i stabilniejsze i gdzie ci kasa poleci o 50% :)... Jak BTC #!$%@? sie 50% to masz 50%$ jak lisk sie terz zwali do BTC 50% po korekcie to będziesz miał? no -75% $ w kieszeni. eraz jest banka i szybko wsio moze -50% zrobić graj
@WeselnyGiermek00: Słusznie, słusznie. Dlatego też, tak jak zaznaczyłem, planuję kupić obie. Przykładowo jak lisk wypali 10x w 2-4 miechy to super, jak stracę - no cóż, życie. BTC, tak jak zaznaczyłem ma być raczej inwestycją pod katem 15-20 lat. Nie mając jednak doświadczenia, nie wiem od jakich kwot zaczynać i stąd pytanie do Was, bardziej doświadczonych :)
@ArRog: lisk i 10x to nie wiem 2miliardy to w #!$%@? kasy juz wszystko rzgrzane do czerwonosci jest :D wiec nie mysl w kategorii 2 miechy tylko 2dni stary :D bij w liska jak dump bedzie na BTC i sie czerwono an altach zrobi odbicie z -30% na + 30% jest pewne i latwa kasa. W krypto na pompie to kasy na dluzej niz 8h sie nie zostawia : )