Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć drogie Mirki. Mam do was pytanie związane z #roksa, #prostytucja

Mam 25 lat i nie jestem żaden wygryw ani przegryw. W życiu miałem w sumie 6 partnerek z czego dwie to dłuższe relacje (ale nigdy nie byłem z kimś całkiem przypadkowym). Teraz jestem sam i zastanawiam się czy nie skorzystać z usług prostytutki. Chodzi mi tylko o zwykłą ciekawość jak to jest uprawiać seks z nieznajomą i o przygodę. Poza tym, dopiero co zerwałem ze swoją dziewczyną i zanim poznam kogoś ciekawego może minąć sporo czasu. Chodzę dużo na siłownię i na rower i udaje mi się spalić jak najwięcej energii, ale wiem że za niedługo już nie będzie tak łatwo.

Pytanie do was: czy taka przygoda może mieć jakieś konsekwencje na dłuższą metę? Przeglądam od dłuższego czasu mirko i szukam informacji na ten temat, ale nie znalazłem nic o możliwych konsekwencjach (prócz chorób z którymi się liczę). Słyszałem kiedyś, że seks z nieznajomą osobą może spowodować nieodwracalne zmiany w mózgu i przez to seks z stałą partnerką już nie będzie taki sam. Czy to prawda? Jest jeszcze coś o czym powinienem wiedzieć przed podjęciem decyzji?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 8
@Wasz_Pan albo z zajebistym milfem. Dziabnalbym taka ryczaca 40, w realu jest bardzo trudno taka wyrwać (przynajmniej na razie) ale z drugiej strony stara dziwka to pewnie miała w sobie pół województwa i boję się trypla. Kuźwa jaka łamigłówka.