Wpis z mikrobloga

#baseball #zalesie chyba #streetwear i #modameska
Wiecie co mnie strasznie denerwuje? Kiedyś (nie wiem jak na dzień dzisiejszy) wszyscy jarali się czapkami Yankesów (nawet ja miałem jakąś podróbkę z bazaru z 10 lat temu), jest ich w cholere, a wiadomo że Polska interesuje się bardziej designem tych czapek niż samą drużyną (bo kto oglądałby baseball w Polsce)
W ten oto sposób, (teraz już świadomie) chcąc zamówić sobie taką "#!$%@?" innej drużyny, mam do wyboru jedną czapkę... z jednego sklepu. Tak, mam ból dupy bo akurat interesuje mnie ten sport (hipster ze mnie jak nie wiem XD) i chce się lansować w czapce która mi się podoba, ale nie mam pola manewru, a nie widzi mi się bulić 2 razy tyle za inną, tylko dlatego że muszę ją sprowadzić z Ameryki.
  • 11
@inspektor_erektor: Baltimore Orioles, Astrosom, Rangersom i Cubsom (nie ograniczam się jakoś xD) Lubie ten sport bardzo, boli mnie to że nigdzie nie dostane Astrosów czapki (takiej jakiej chciałbym), Cubsów są tylko jak patrzyłem płaskie Rangersów też (a takie mnie nie interesują) zamówiłem sobie tą bo jest dość ładna, chociaż wolałbym z birdem.

@marcel1337 No niestety jeżeli coś nagle ktoś podpatrzy to wszyscy zaczynają w tym chodzić i wygląda to conajmniej komicznie
Dangerziom - @inspektor_erektor: Baltimore Orioles, Astrosom, Rangersom i Cubsom (nie...

źródło: comment_sJ0taVu9Gy8Fuc4O7poaAjVXrkkU5BAF.jpg

Pobierz
@marcel1337: szczerze? Zazdroszczę. Zbierać będę powoli pieniądze chyba właśnie na taką wycieczke na mecz kiedyś, chciałbym zobaczyć to na żywo i przeżywać to z innymi (a nawet może piłkę złapać i spotkać zawodników (ʘʘ) )
@Dangerziom: Jak zobaczyłem tego posta to po latach zdecydowałem założyć konto (siema Mirki) :) Sam miałem podobną sytuację, jestem kibicem Blue Jaysów, od lat jaram się tym sportem (ba, nawet klub założyłem ;)) co do tematu to albo szukaj na ali, albo w naszym rodzimym sklepie baseball outlet, są tam czapki różnych ekip. Ja sam chyba będę ściągać sobie z ali jakiś jersey, nie wiem jak jakościowo ale ceny kuszą ;)
@Dangerziom: Ma, o takiej wlasnie nazwie (baseballoutlet.pl). Sam mam czapkę właśnie z tej stronki. Ryzyko jest takie, że rozmiar dla dorosłych (przynajmniej w moim przypadku), nie jest regulowany i po pierwszej wysyłce okazało się, że jest na mnie za duży. Ale ja mam mały łeb w obwodzie więc zawsze miałem ten problem ;) najlepiej pogadaj z tym gościem ze sklepu, swoją drogą to chyba jest zawodnik Centaurów Warszawa, więc kumaty ;)