Wpis z mikrobloga

Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli poważny kryzys. Dominika wyprowadziła się wówczas z domu i zamieszkała z kochankiem, jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do męża. Potem znów poczuła się źle w małżeństwie i czmychnęła do swojego "przyjaciela", ale ponownie wróciła. Następnie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie doszła do wniosku, że jednak woli kochanka... W międzyczasie zaszła w ciążę. Na szczęście Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są razem, zaś Dominika postanowiła zostać ekspertką od moralności i życia w zgodzie z katolickimi wartościami. (...) W rozmowie z "katolickim tabloidem" przekonuje, że nigdy nie odeszła od wiary, a nawet w czasach, gdy zdradzała męża, ciągnęło ją do kościoła.

Właśnie została twarzą akcji "Wierność jest sexy".


#logikarozowychpaskow #katolicyzm #4konserwy #neuropa #lukasznajderkontent
anallizator - Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli pow...

źródło: comment_zHTS6V5BNkXr9pZbVFjn9VDpVtD3HArO.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@anallizator: Jak to 10 lat temu było to ma do końca życia się za nią ciągnąć bo bolec na boku? Skoro mąż jej wybaczył, a poza tym nikogo nie skrzywdziła ani nie zabiła to nie wiem skąd afera xD

Rozumiem, że po zdradzie kobieta na śmietnik, facet też xD
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: kobieta ktora zdradzila powinnq być zaszczuta i popelnic samobójstwo a nie wystepowac w TV. Na tym przykladzie dobrze tez widac jak zaklamane jest tamte srodowisko. Gdybym ja wiedzial ze ona zdradzila to zawsze przy kazdej dyskusji powtarzalbym to jako argument ostateczny.
  • Odpowiedz
@Mocniejpliss: Mnie to nauczyli, żeby najpierw spojrzeć w lustro zanim zacznę krytykować jak ktoś żyje, a tym bardziej nie mówię żeby popełnił samobójstwo xD

Ludzie, to że zdradziła nie znaczy, że ma przez resztę życia klęczeć w worku pokutnym i zostać sama xD
  • Odpowiedz
@KarolinaAgata: @Mocniejpliss: Co ja czytam xD

To, że istnieją prawa moralne nie znaczy, że po ich złamaniu od razu jest śmierć, postulujecie retorykę ze Starego Testamentu, która o dziwo jest jednym z największym argumentem przeciwko kościołowi jeśli chodzi o ateistów, a wyraźnie jest napisane, że grzech = śmierć.

A potem Bóg zesłał Jezusa, który umarł za grzechy, narodziło się chrześcijaństwo (a z niego katolicyzm) które zakłada możliwość odpokutowania
  • Odpowiedz
Jak to 10 lat temu było to ma do końca życia się za nią ciągnąć bo bolec na boku? Skoro mąż jej wybaczył, a poza tym nikogo nie skrzywdziła ani nie zabiła to nie wiem skąd afera xD

Rozumiem, że po zdradzie kobieta na śmietnik, facet też xD


@dzeksondzekson: A niech sobie spokojnie żyje, każdy ma swoją moralność i o ile jest ona w granicach prawa to nic mi do tego. No ale robienie z niej teraz twarzy akcji "wierność jest sexy" no to idiotyczne jest.
W ogóle jakoś tak wybiórczo patrzysz na temat, jeśli dobrze pamiętam to niedawno pisałeś jaki to nie jesteś mądry i używasz rozumu a teraz nawet się nie odniesiesz do głównego tematu tylko wyciągasz jakieś chore interpretacje i je okładasz.
Tu nie chodzi o to, że zdradziła to czapa. Chodzi o to, że jak zdradzała wielokrotnie to może niech jej nie wsadzają w taką rolę.
  • Odpowiedz
@Pawu1on:

A niech sobie spokojnie żyje, każdy ma swoją moralność i o ile jest ona w granicach prawa to nic mi do tego. No ale robienie z niej teraz twarzy akcji "wierność jest sexy" no to idiotyczne jest.


No faktycznie, ma 5 dzieci z jednym facetem, nawróciła się, news z 2012 odkopany nie wiadomo po co przez pudelek a autorowi wpisu się ubzdurało że to jakaś nowa afera z fałszywą katoliczką w tle. Zdradzała przed nawróceniem, to jak może być fałszywa, skoro odeszła od
  • Odpowiedz