Wpis z mikrobloga

2h temu jakiś gość wyskoczył z 11 piętra z budynku UMCSu, a komentarzach typowa bieda umysłowa niektórych polskich studentów. Tacy ludzie albo nie byli nigdy w naprawdę ciężkiej sytuacji bo mamusia daje kasę co miesiąc a oni tylko chleją wódę albo może i byli ale uważają się za lepszych od innych. Tak czy inaczej szkoda strzępić ryja. Może gdyby im na łeb spadł to by inaczej mówili, ale w internecie to wiadomo, że każdy mocny. #lublin #umcs #samobojstwo
S.....6 - 2h temu jakiś gość wyskoczył z 11 piętra z budynku UMCSu, a komentarzach ty...

źródło: comment_rgskKaBlDKZcTofMnjifzZtUamQ6HHUn.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
Tacy ludzie albo nie byli nigdy w naprawdę ciężkiej sytuacji bo mamusia daje kasę co miesiąc a oni tylko chleją wódę albo może i byli ale uważają się za lepszych od innych.


@Shodan56: a że się tak spytam - sam znasz powód samobójstwa, czy tylko tak gadasz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Shodan56: @kemba_kukuczkov: uważacie że nie można mówić źle o kimś, kto postanowił #!$%@?ć się na oczach tylu ludzi i najprawdopodobniej na zawsze zostawić bliznę w ich pamięci? To jest czyste #!$%@?ństwo. Nie uważam tego człowieka za debila/#!$%@?/cokolwiek za to, że odebrał sobie życie, tylko za wmieszanie w to przypadkowych ludzi
  • Odpowiedz
@kemba_kukuczkov: a to czemu oceniasz autora, skoro nie wiesz co miał na myśli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie to idiotą był od zawsze, skacząc w takim miejscu tylko to potwierdził, może nie wyraziłbym się jak typ z włosem w awatarze, ale trochę się z nim zgadzam
  • Odpowiedz
@Shodan56:
Z jednej strony nie powinni tak pisac, ale z drugiej się troche nie dziwie bo samobójstwo to ucieczka od problemów i jednocześnie obarczanie nimi swoich najbliższych. Czyli jednym słowem tchórzostwo i najgorsze możliwe rozwiązanie bo cierpią inni.
  • Odpowiedz
@Shodan56: Przecież wiadomo, że to kretyni studenci jakichś gówno kieruneczków co walą tylko gaz za pieniądze rodziców, wystarczy przejść się po miasteczku...Co do samobójcy, kilka lat temu też widziałem ciało (a raczej to co zostało) jednego pod kładką, sam będąc na kładce, Policja jeszcze nie zdążyła zasłonić - po prostu kosmos, a popatrzyłem z ciekawości bo przechodząc nie wiedziałem nawet co się stało.
  • Odpowiedz
@Shodan56: @kemba_kukuczkov: @HrabiaZet: Mnie to bardziej zastanawia fakt, że z rok czy dwa lata temu też ktoś na miasteczku skoczył i nikt widocznie nie zabezpieczył możliwości powtórki z rozrywki w miejscu w którym zawsze prawie jest w miarę duży ruch ludzi.
A co do studenciaków którzy muszą zająknąć się o zajebiście ciężkiej sesji i że mają 2 razy w roku trochę więcej nauki bo pół roku ledwo co ruszali
  • Odpowiedz
@siej: 2 miesiące temu 27 latek wyskoczył z MFI. Z Rektoratu to już n-ty taki przypadek.
Nie ma szans by zabezpieczyć budynek przed takimi incydentami - chłopak wybił szybę - żeby temu zapobiec trzeba by wszystkie szyby wymienić na pancerne, albo wstawić kraty we wszystkie okna.
  • Odpowiedz
@zly_dzien: Jak ma się zabić to się zabije, nie zabezpieczysz wszystkich wiaduktów, ulic, torów, wieżowców. Kilka lat temu gość sobie strzelił w głowę w byłym realu przecież. Zawsze ktoś to zobaczy. Kwestia tego żeby nikt nie latał w miejscach o bardzo dużym nasileniu ruchu, dodatkowo miejsc publicznych np urzędów czy uniwersytetów.
  • Odpowiedz