Wpis z mikrobloga

@Piobuko7: Nie mogę się zgodzić, dla mnie to jednak z najlepszych dev bet ostatnich lat, jest stabilna oraz działa płynnie, oczywiście znajdzie się kilka bugów natomiast, nie przeszkadzają one w użytkowaniu, poza tym zauważyłem dłuższy czas pracy na baterii.
@y_paul: hm to czym może być spowodowana ta ostra zamuła na moim telefonie? mam iphone 6 plus i z 3 GB wolnego miejsca. kolega który ma 6s zainstalował ten system razem ze mną i ma takie same spostrzeżenia co ja, a bateria spada mu szybciej.
@y_paul: na każdą aplikację czy opcję w ustawieniach czekam znacznie dłużej, animacje nie są w ogóle płynne, przewijanie stron w safari się zacina itd. Siri zwiesza się tak że nawet nie przyjmuje poleceń. Wpisywanie tekstu się zacina i litery pojawiają się z opoznieniem. Nawet przesuwanie ekranów z ikonami aplikacji tnie. A telefon działa tak jakby ciągle nad czymś myślał w tle. Z niecierpliwością czekam na kolejną wersję
@Piobuko7: @y_paul: miałem dev1 iOS 10 i na pewno był lepszy. iOS 11 który mam jest tak zamulony i zbugowany na każdym kroku ze masakra. Co się nie otworzy to jest jakiś Bug. YouTube nie można używać bo nie ma lupki, powiadomienia od góry i ta strona na lewo jest cała zbugowana. Chciałem sprawdzić te nowe odwrócenie kolorów i tak mi zacina telefon ze nie można tego używać. Dużo by
@Piobuko7: @quarox: Ja mam bety na 7 raz 7+ i jestem naprawdę zadowolony. Nie mam teraz czasu dochodzić skąd biorą się wasze problemy ale tak na początek możecie zrobić reinstal bety, pamiętajcie również aby mieć sporą ilość wolnego miejsca.